Bedieningsmedewerker op Texel

Topbaan

Introductie

Heb jij zin om aan de slag te gaan op de eilanden ? Voor een gezellig lunch- en dinercafé op Texel zijn wij opzoek naar enthousiaste medewerkers voor in de bediening. Je kan op korte aan de slag, en bij goed bevallen gaat het om een functie voor langere duur.

Wat ga je doen als Bedieningsmedewerker op Texel

Als medewerker bediening ben je verantwoordelijk voor het leveren van op en top gastvrijheid. Kwaliteit en klantvriendelijk staan bij jou hoog in het vaandel. Oftewel, jij bent ons visitekaartje! Daarbij heb je niet alleen veel verantwoordelijkheidsgevoel, maar ook echt een 'hart voor de zaak'. Jij bent de collega die in drukke periodes de rust en orde kan bewaren. Hiernaast ben jij een echte teamplayer.

Je gaat werken bij

Bij een leuk en hip bedrijf gelegen in Den Burg, die onlangs nog is uitgeroepen tot het ''Gezelligste terras van Nederland'' Je kan verwachten dat je terecht komt in een goed lopend team waar alles soepel verloopt. Het is een hotel, lunch&eetcafé met veel leuke arrangementen en druk bezocht terras. Naast de drukte van vakantiegangers krijg jij natuurlijk ook te maken met veel vaste gasten. Goede service en klantvriendelijk is hier belangrijk. Dit is iets waar jij aan bijdraagt!

Wat bieden wij je aan

  • Beloning volgens het Horeca Cao
  • Een fijne werksfeer met enthousiaste collega's
  • Een fulltime dienstverband
  • Woonruimte beschikbaar met gedeelde keuken en woonkamer op loopafstand van je werk
  • Wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren
  • Reiskosten eenmalig vergoed
  • Opleidingen voor het opdoen van vakkennis word in overleg vergoed

Wat vragen we van je

  • Jij bent bereid om op Texel te verblijven.
  • Jij hebt aantoonbare ervaring in de bediening.
  • Jij bent Representatief
  • Jij bent flexibel in werkdagen en tijden.

Salarisindicatie

Afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Locatie

Den Burg

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Adres
Binnenburg 5, 1791 CG Den Burg
Locatie
  • Texel
  • Waddeneilanden
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 09-12-2019
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
11-11-2019
inAssen
11-11-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl