Snel zoeken
165
Over deze vacature

Glazenwasser / glasbewassing Groningen vacature

Topbaan

De functie van glazenwasser:

Schone en daardoor blinkende ramen, dat is het doel van iedere glazenwasser.

Lijkt jou het ook zo mooi om alle ramen te laten shinen?
Dan zijn wij als JIJ uitzendbureau voor verschillende opdrachtgevers op zoek naar glazenwassers!

Wij vragen van de glazenwasser:

+ Je bent graag buiten aan het werk en hebt geen last van hoogtevrees;
+ Je kunt goed zelfstandig en/of samen werken;
+ Klantvriendelijk zijn;
+ Je heb een B en/of BE rijbewijs (pré)

Wie bieden jou:

+ Salaris volgens schoonmaak CAO;
+ Je werkt met kwalitatief goede middelen en materialen;
+ Fulltime baan van max. 40 uur per week;
+ Uitzicht op vaste aanstelling na een bepaalde tijd.


Ben jij de glazenwasser die wij zoeken? Reageer dan direct op deze vacature door je CV te sturen naar inge@jij-uitzendbureau.nl of te bellen naar 050-5470050.

Contactpersoon

I Hoekstra

Contact
Monique Keukens
Voor de regio Rotterdam en omgeving help ik jou graag aan de juiste baan. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (010) 8209 994
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl