Glazenwasser

Nieuw

Introductie

Zoek jij naar een baan met toekomstperspectief? of toe aan iets nieuws? Dan is deze functie als glazenwasser wellicht iets voor jou!

Tel: 050-5470050
Whatsapp: 06-15511612
Email: Julia@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Glazenwasser

Je werkzaamheden:
Je werkzaamheden zijn heel diverse. Je gaat aan de slag als glazenwasser, dit doe je zowel telescopisch als met de hand. Maar het kan ook zijn dat je bezig bent met het reinigen van vloeren, dakgoten of reclameborden. Door de verschillende werkzaamheden is geen dag hetzelfde. Het is belangrijk dat je geen last van hoogtevrees hebt, want je werkt niet alleen maar op de grond, maar ook op een lader of metershoog in een gondel.

Hoe ziet je dag eruit?
Je begint vroeg in de ochtend vanaf 07:00 tot plus minus 16:00 in de middag. Samen met je collega's begin je de dag met een kort overleg waarna iedereen zich opsplitst om op pad te gaan. Omdat jij nieuw bent zal je de eerste periode met een collega op pad gaan om de panden te leren kennen. Daarna verschilt het per dag of je in tweetallen of alleen werkt. Als je alleen werkt, is het van belang dat jij in bezit bent van rijbewijs zodat je naar de locaties ook kan toe rijden. VCA is niet direct nodig, wel sta je ervoor open om deze via ons te halen!

Je gaat werken bij

Het schoonmaakbedrijf waarvoor je aan de slag gaat omschrijft zichzelf als een full service bedrijf. Het is schitterend en verfrissend werk waarbij schoonmaken écht een vak apart is en wat veel voldoening geeft. Als glazenwasser ben je volledig bij het bedrijf betrokken en wordt je snel opgenomen in het team. Ze hebben echt hart voor de zaak en hart voor het team.

Wat bieden wij je aan

  • Een functie met echte toekomstperspectief
  • Een fulltime functie waarbij een vast contract bij de klant het doel is.
  • Zelfstandig aan het werk met voldoende ruimte om het vak te leren
  • Maar ook in een team waar jij jezelf kan zijn
  • Wekelijks of maandelijks salaris uitbetaald krijgen, jij mag kiezen!
  • Een vast contactpersoon bij Jij uitzendbureau die je bijstaat
  • VCA is te behalen via Jij Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Je bent in bezit van je rijbewijs
  • Gemotiveerd om je aan dit bedrijf voor een langere periode te binden

Salarisindicatie

Salaris bij 21 jaar en ouder tussen de €12,00 en €13,50 afhankelijk van je ervaring.

Locatie

Roden

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 12-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl