Monteur

Nieuw

Introductie

Kennis met het installeren van gebouw gebonden infrastructuren zoals netwerkbekabeling op projectbasis?

Dan is dit wellicht de volgende stap in je carrière en biedt je kansen om je verder te ontwikkelen.

Wat ga je doen als Monteur

Je legt telematica/elektrotechnische installaties aan, doet complexe verhuizingen en migraties bij grote accounts en voert preventief onderhoudswerk uit. Je monteert voorzieningen t.b.v. bekabeling aan en je legt UTP-glasvezelkabels aan. Tevens kun je deze testen en meten. Daarnaast bouw je patchkasten en bedieningspanelen en breng je eventueel modificaties aan. Je spoort storingsbronnen op, voert reparaties en onderhouds- werkzaamheden uit aan bekabelingsystemen en indien er servicewerkzaamheden voorvloeien uit het werk voer je deze ook uit. Ook zorg je voor een juiste administratie.

Je werkt met collega's in een team maar ook zelfstandig. Je bent de hele dag op pad, zodat je de klanten van ICT-Services zo goed mogelijk kan bedienen. Je neemt hierbij projectverantwoordelijkheid en je bent ambassadeur namens de organisatie.

Je gaat werken bij

Eén van de top 3 multi-technische dienstverleners van Nederland. Een groot internationaal en gezond bedrijf dat uitblinkt in een gezonde, veilige en persoonsgerichte werkomgeving. Je krijgt veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in je werk. Tevens zijn er doorgroei mogelijkheden en kan er geïnvesteerd worden in je ontwikkeling, onder andere door training en opleiding.

Kortom: Wij bieden de mogelijkheden, jij bepaalt je toekomst.

Wat bieden wij je aan

  • Een marktconform salaris
  • 24 Vakantiedagen en 13 ADV dagen
  • Winstdelingsregeling
  • Uitstekende Pensioenregeling
  • Training en opleiding

Wat vragen we van je

  • Je bent communicatief sterk
  • Je bent een echte team player
  • Je bent resultaatgericht en tevens klantgericht.
  • Je toont initiatieven en verantwoordelijkheid in je werk.
  • Je hebt kennis van ITIL en NEN 3410
  • Je bent in het bezit van een VCA (Vol) certificaat.

Locatie

Schiedam

Contactpersoon

M Keukens
T: (010) 8209 994
Meer informatie
Locatie
  • Rotterdam
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gepubliceerd op
  • 20-08-2019
Contact
Monique Keukens
Voor de regio Rotterdam en omgeving help ik jou graag aan de juiste baan. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (010) 8209 994
jij uitzendbureau

is een erkend leerbedrijf

is een gecertificeerd bedrijf (VCU certificering, ABU certificaat, NEN4400 en SNA keurmerk)

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
11-09-2019
inTerschelling
11-09-2019
inGroningen
11-09-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl