Schoonmaker

Introductie

Is de zomer voor jou een periode met tijd teveel? Liever de handen uit de mouwen dan niks doen. Dan is een functie van parttime schoonmaker in Groningen echt iets voor jou! Jij heeft veel uren beschikbaar.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Wegens aankomende vakantieperiode zijn we op zoek naar inval schoonmaakkrachten. Dit betekent dat je flexibel inzetbaar bent en panden overneemt van de schoonmakers die dan op vakantie gaan. Het kan gaan om zowel vaste panden als klussen op oproep basis. Het belangrijkste is dat jij tijd en vooral zin hebt om de zomer wat te gaan bijverdienen!

Je gaat werken bij

De locaties waar je aan het werk gaat kunnen verschillen van kantoren tot aan scholen. Het zijn veelal locaties waar je alleen of met een ander persoon aan het werk gaat. Met je doorzettingsvermogen en discipline zorg jij er in ieder geval voor dat de locaties er weer spik en span uitzien bij jou vertrek.

Wat bieden wij je aan

  • een afwisselende functie voor de zomerperiode
  • zelfstandigheid in het uitvoeren van je werk
  • de mogelijkheid om veel uren te draaien
  • wekelijkse uitbetaling van je salaris

Wat vragen we van je

  • schoonmaakervaring of de wil om het vak te leren
  • discipline om zelfstandig te werken en om verantwoordelijkheid te kunnen nemen in de door jou aangenomen klussen

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd en ervaring tussen de €10,00 en €11,00

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
Meer informatie
Locatie
  • Groningen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gepubliceerd op
  • 20-08-2019
jij uitzendbureau

is een erkend leerbedrijf

is een gecertificeerd bedrijf (VCU certificering, ABU certificaat, NEN4400 en SNA keurmerk)

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
11-09-2019
inTerschelling
11-09-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl