Schoonmaker vakantiepark vaste uren

Nieuw

Introductie

Wil jij altijd het vakantiegevoel behouden ondanks de huidige situatie? Kom alle seizoenen genieten als schoonmaker op een vakantiepark!

Wat ga je doen als Schoonmaker vakantiepark vaste uren

Voor een vakantiepark in Wateren zijn wij op zoek naar schoonmaakmedewerkers. Om 10:00 begin je gezamenlijk de dag met een kop koffie of thee en bespreek je tijdens dit overleg welke bungalows schoongemaakt dienen te worden. Als de dag besproken is, ga jij met je schoonmaakspullen op naar de eerste bungalow.

In het begin ga je samen met een collega op pad om precies te kijken wat er moet gebeuren. Als je eenmaal kennis hebt opgedaan met de werkzaamheden ga je alleen op pad. Je bent namelijk zelfstandig verantwoordelijk voor de schoonmaak van 3 á 4 bungalows per dag en zorgt van begin tot eind voor het optimale schone gevoel.

Dat betekent dat je te maken krijgt met wisselende werkzaamheden. Je gaat onder andere stofzuigen, dweilen en de kamers afstoffen. Op de slaapkamer(s) krijg je nog te maken met afhalen en opmaken van het beddengoed. Ook komen de keuken, sanitair, ingang en eventueel terras voorbij in de werkzaamheden. Het gaat erom dat jij het werk ziet liggen en weet wat je moet doen zodat jij ervoor zorgt dat de gasten ongestoord aan hun vakantie kunnen beginnen en genieten. Je werkt daarom op de wisseldagen en dat houdt in, Wanneer de gasten uitchecken maak jij de bungalow klaar voor de nieuwe gasten.

De werkdagen zijn op maandag en vrijdag en werktijden zijn van 10:00 en 15:00.

Je gaat werken bij

Het vakantiepark waar je aan het werk gaat bestaat uit 97 vrijstaande bungalows gelegen in het Nationaal Park Drents-Friese Wold. Voor een unieke beleving ben je hier op het juiste adres. Iedere huisje is voorzien van woonkamer met keuken, badkamer, meerdere slaapkamers en een terras. Tevens zit er in elke bungalow een sauna en kun je een recreatieplas met strand vinden. Ideaal voor een familieweekend, weekendje weg met vrienden of bedrijfsuitje. De gasten kunnen dus variëren van een weekend weg, midweek of een langer verblijf. zijn weekendje weg mensen of midweek. Voor hun is het natuurlijk belangrijk om in een nette en schone bungalow aan te komen. Let the holiday begin!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in een natuurlijke omgeving;
  • Standaard twee vaste dagen in de week; maandag en vrijdag
  • Functie voor langere periode;
  • Kans om het vak te leren
  • Wekelijkse of maandelijkse uitbetaling van je gewerkte uren;
  • Salaris conform cao Schoonmaak: €11,27 per uur bij 21+;

Wat vragen we van je

  • Je bent beschikbaar op de maandag en vrijdag;
  • Eigen vervoer om bij het vakantiepark te komen

Salarisindicatie

Salaris conform CAO Schoonmaak €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Wateren

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Algemeen
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-06-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl