Tussenjaar op Terschelling

Introductie

Heb jij het ook zo gehad met je dagelijkse routine en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Of heb je de middelbare school afgerond maar weet je niet welke studie je moet gaan volgen?

Neem een tussenjaar op Terschelling!

Wat ga je doen als Tussenjaar op Terschelling

In je tussenjaar kun je onvergetelijke herinneringen maken en nieuwe dingen ontdekken. Het is dé periode om wat nieuws uit te proberen of nadenken wat je later nou écht graag zou willen doen. Al met al, een jaar die niemand je kan afnemen! Wat ga je nou doen? Dat ligt aan jou. Heb jij ervaring of een passie voor de horeca? Dan zullen wij jou helpen om een geschikte werkplek en een geschikte functie voor je te vinden. Liever in de housekeeping of in de keuken? Geen probleem, wij vinden voor jou de ideale plek.

Je gaat werken bij

Of je nu op je unicorn floatie ronddobbert, zonnebrand met glitters smeert of ongeneerd in je pyjama de kroeg op z’n kop zet: op Terschelling kun je jezelf zijn. Niets voor niets is Oerol festival (waar echt alles kan) elk jaar een mega succes. Na je werk beklim je de duinen met een rugzak vol biertjes, ontdek je supervette vogel- en vlindersoorten, maak je een kampvuur met je nieuwe besties en geniet van je samen van een magische zonsondergang op het Groene Strand.

FACTS: 45 minuten varen, 18 dorpen, breedste strand van Europa, 80% natuur

· Hippie-eiland
· Oerol festival
· Cranberry gekte
· Blowkarten
· Powerkiten

Het werken op de eilanden is onvergetelijk door alle activiteiten die je naast je werk kan doen. Denk aan sporten zoals leren kitesurfen of surfen. Of ga liever genieten van de zon op het strand en blijf lekker hangen tot je de zon ziet ondergaan. Al met al, genoeg te zien en te beleven. Bang om alleen te zijn? Dat hoeft niet! Zekers te weten dat jou collega's met jou mee gaan op avontuur!

Wat bieden wij je aan

  • Bij ons kun je terecht om jouw ideale werkplek te vinden
  • Wij helpen jou vanaf het begin tot aan het eind (en dat zal pas zijn nadat jij het eiland hebt verlaten)
  • Je kan ons altijd bereiken via de telefoon, Skype of per Whatsapp
  • Wij hebben de jarenlange ervaring dat wij weten wat jij meemaakt en jou daarin begeleiden
  • De heen en terugreis wordt door ons vergoedt
  • Ook huisvesting gaan we voor jou regelen (afhankelijk van je werkplek of je ervoor een kleine vergoeding moet betalen)
  • Wekelijks kun jij je salaris verwachten
  • Verwacht een onvergetelijke tijd
  • Maak vrienden voor het leven

Wat vragen we van je

  • jij staat open voor een onvergetelijke tijd
  • en niet evenmin belangrijk, je bent hiervoor ook beschikbaar

Salarisindicatie

Afhankelijk van functie, ervaring en leeftijd kun je tussen de € 8,00 en € 12,50 verwachten.

Locatie

Terschelling

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Terschelling
Vakgebied
  • Horeca
  • Schoonmaak
  • Wadden
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
  • HBO
  • WO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 > uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 21-08-2019
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
jij uitzendbureau

is een erkend leerbedrijf

is een gecertificeerd bedrijf (VCU certificering, ABU certificaat, NEN4400 en SNA keurmerk)

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
21-08-2019
inGroningen
21-08-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl