Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature Ameland Chef Kok Strandpaviljoen Sjoerd

Nieuw

Vacature Chef Kok Strandpaviljoen Sjoerd

Wil jij werken als Chef kok bij Strandpaviljoen Sjoerd op Ameland?

Sjoerd

Sjoerd is hét strandpaviljoen op Ameland. Met zijn centrale ligging is het de ideale uitvalsbasis om te komen en te gaan, waardoor er van ’s ochtends tot en met ’s avonds altijd een gezellige drukte heerst op het paviljoen. Dit jaar is Sjoerd gekozen tot het beste strandpaviljoen van de Wadden. Daarnaast is Sjoerd in het verleden tot tweemaal toe verkozen tot duurzaamste paviljoen van Nederland.

Chef kok

  • Je stuurt de keukenbrigade aan,
  • Je ontwikkelt, in samenspraak, aantrekkelijk gerechten en menu’s, waarbij je ook rekening houdt met prijsstelling en marge,
  • Je speelt in op de seizoenen en signaleert trends en ontwikkelingen in de markt en vertaalt deze naar nieuwe producten,
  • Je werkt recepturen uit, de daarbij behorende procedures en werkinstructies en instrueert en coacht de medewerkers bij de bereiding,
  • Je draagt zorg voor een optimale voorraad en ziet daarbij toe op de bestellingen in samenwerking met de bedrijfsleider,
  • Je bent verantwoordelijk voor het gehele HACCP beleid, maar ziet ook toe op de naleving van de wettelijke voorschriften op het gebied van veiligheid en hygiëne.

Wij vragen

  • Aantoonbare ervaring in de keuken,
  • goede sociale en contactuele eigenschappen,
  • een inspirerende chef voor de medewerkers,
  • gastgericht, collegiaal en resultaatgericht,
  • in het bezit van een diploma Sociale Hygiëne,
  • maar vooral… een leuke, eerlijke collega!

Arbeidsvoorwaarden

Via Jij Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij Sjoerd. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je eilandleven op Ameland. Verder;

  • beloning en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Recreatie, dit houdt onder andere in een toeslag van 25% op de gewerkte uren op zondagen,
  • een mooie werkplek direct aan zee,
  • een hecht en stabiel team, dat bestaat uit horeca-professionals,
  • een gemotiveerd team van eigenaar, bedrijfsleider en chef kok
  • een jaar betrekking met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd,
  • een overeenkomst op basis van 38 uur per week,
  • indien nodig een zeer goede woonvoorziening
  • allerlei extra’s zoals goede fooi, werkkleding en kosteloos deelname aan trainingen en cursussen

Solliciteren

Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan!

Locatie

Ameland

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl