Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature gecertificeerde lassers Drachten

Topbaan

vacature

Voor een bedrijf in Drachten zoeken wij gecertificeerde lassers. Als lasser moet je volgens EN 9606 en/of AWS D1.1 gecertificeerd zijn.

Voor Full pen lassen:

Een las proef zonder backing positie HL045 (EN) of 6G (AWS)

voor EN is het las toevoer belangrijk. Je mag enkel de processen lassen welke op je certificaat staan, ze lassen met 135,136 en 138 (138 en 135 dekken elkaar af) 136 moet apart gekwalificeerd zijn.

AWS :

Juiste materiaal groep S690 of Amerikaanse equivalent

Hoeklassen:

EN in minimaal PF bij voorkeur PH (PIJP) in een multilayer, zelfde eisen met betrekking tot toevoegmateriaal als bij Full pen lassen

Hoeklassen AWS 3Fu of 4F, materiaal S690 of ASME equivalent

Het bedrijf:

Een internationaal georiënteerde, middelgrote onderneming die systemen bedenkt, ontwerpt en bouwt voor de offshore markt, waarbij de focus voornamelijk ligt op new energy (met name wind), olie, gas en de maritieme sector. De onderneming levert o.a. systemen voor het veilig overbrengen van personeel en vracht, voor boren, pijpleggen, marine en hogesnelheidsschepen. Dit bedrijf heeft het hele traject in eigen huis: van ontwerp, engineering expertise en productiefaciliteiten met eigen testcapaciteit tot wereldwijde installatie en service & aftersales.

De hijs-, boor- en pijpleginstallaties worden vooral ingezet voor de handling van zwaar materieel aan boord van schepen. De access systemen worden vooral gebruikt om mensen en vracht op zee van schepen over te zetten naar andere schepen of vaste offshore installaties. De SMST systemen zijn constant in ontwikkeling om enerzijds een marktconforme standaard te ontwikkelen en anderzijds aan de klantspecifieke wensen van onze internationale klanten te voldoen. Vanuit Drachten gaan we voortdurend de technische uitdaging aan waarbij de circa 150 medewerkers de ruimte krijgen om mee te groeien in de ontwikkelingen.

Ben je geïnteresseerd?

Reageer dan op dit bericht of bel, mail mij direct!

0596-542504 info@jij-techniek.nl

Contactpersoon

Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl