Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature Groningen Sommelier Italiaans Restaurant

Topbaan

Bedrijfscultuur

Het Italiaanse restaurant is al meer dan twee decennia verbonden aan de stad Groningen; een stijlvol restaurant dat tegelijkertijd aanvoelt als een warme, Italiaanse huiskamer waar iedereen welkom is. Het restaurant is een dynamische en energieke werkomgeving waar collega’s van alle afdelingen elkaar helpen waar en wanneer het maar nodig is. Hoogstaande service is hier een vanzelfsprekendheid.

Het gepassioneerde team staat iedere dag van de week klaar voor hun gasten. Naast heerlijk eten, streven zij dagelijks naar de optimale beleving. Kenmerkend voor het team is ‘kwaliteit, ‘gastvrijheid en passie’. Zo adviseren zij de gasten over de mooiste wijn- of bier spijs combinaties en zijn graag bereidt om net dat beetje extra voor te doen.

De functie

Het restaurant is op zoek naar een gemotiveerde collega die ambitie heeft zich te ontwikkelen in de wereld van wijnen. Je beschikt al over de basiskennis en onder de vleugels van de eigenaar ga je deze kennis verder ontwikkelen. Je geeft wijnadviezen aan de gasten, licht de mooie wijnen toe en zorgt voor een unieke belevenis. Je werkt samen met je team mee in het restaurant. Je ontvangt en begeleid gasten. De combinatie van wijnen en het uitvoeren van werkzaamheden in het restaurant zorgt ervoor dat geen dag hetzelfde is. Dit maakt het een gevarieerde en uitdagende functie.

Wij vragen

  • Je beschikt over vergelijkbare werervaring
  • Je beschikt over een uitstekende kennis van ingrediënten en wijnen
  • Je spreekt vloeiend Nederlands en bij voorkeur Engels en/of Italiaans
  • Je bent representatief
  • Je hebt oog voor detail
  • Je hebt een gastgerichte instelling

Wij bieden

  • Contract: Flexibel met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling bij goed bevallen
  • CAO: Horeca CAO (salaris nader te bepalen)
  • Vakantiedagen: 25 vakantiedagen en 7 dagen Feestdagencompensatie per jaar
  • Een toonaangevende baan als sommelier in een kwaliteitsrestaurant
  • Je werkt in een enthousiast team met gepassioneerde collega's

Denk jij te voldoen aan de functie eisen en Wil jij ook van je passie je beroep maken? Laat dan snel wat van je horen via onderstaande button! Wij kijken uit naar je reactie.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl