Snel zoeken
165
Over deze vacature
Adres
Reeweg 1, 9166 PW, Schiermonnikoog

Vacature Schiermonnikoog Eerste Medewerker Bediening Hotel Graaf Bernstorff

Nieuw

Vacature Eerste Medewerker Bediening

Wil jij werken als Eerste Medewerker Bediening op Schiermonnikoog? Hotel Graaf Bernstorff zoekt een gastvrouw of gastheer met relevante ervaring als leidinggevende in de horeca. Kom werken in de horeca of toerisme op een vakantiebestemming in eigen land.

Hotel Graaf Bernstorff

Hotel Graaf Bernstorff is een bijzonder hotel op het waddeneiland Schiermonnikoog, het mooiste plekje van Nederland, waar gastvrijheid, service, comfort en dagverse producten centraal staan.

Eerste Medewerker Bediening

Voor het mooie hotel hebben wij de vacature van Eerste medewerker bediening open staan. Een functie waar het aansturen, opleiden, begeleiden en motiveren van medewerkers centraal staat. Als Eerste medewerker bediening ben je daarnaast wel samen met je team verantwoordelijk voor alle voorkomende werkzaamheden in en rondom het restaurant. Je werkzaamheden zullen bestaan uit;

  • Correct en gastvrij te woord staan van gasten
  • Alle dagelijkse taken in de bediening (gasten ontvangen, reseveringen aannemen, adviseren bij menukeuze, uitserveren van gerechten en dranken)
  • Aansturen en trainen van medewerkers
  • Kwaliteitscontrole en optimalisatie
  • Ondersteunen van operationele taken
  • Eindverantwoordelijk voor het afdragen/sluiten van F&B outlets

Een goede sfeer in het team is belangrijk, daar hecht het hotel veel waarde aan. Tevens focus je je op het aansturen van andere medewerkers, voorzie je problemen en reageer je hier alert op. Jij bent de voorbeeldfunctie voor andere medewerkers.

Wat vragen wij?

  • Bereid om (een tijdje) te wonen op Schiermonnikoog
  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
  • Communicatiefvaardig
  • Flexibele instelling
  • Doorzettingsvermogen
  • Representatief, stressbestendig en service gericht
  • Relevante werkervaring in een hotel of restaurant
  • Ervaring op operationeel en leidinggevend gebied

Wat bieden wij?

Via JIJ Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij het hotel. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode bij Hotel Graaf Bernstorff kan hebben en genieten van je eilandleven op Schiermonnikoog.

  • Je werkt in een jong en enthousiast team
  • Er is ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en ruimte voor eigen inbreng
  • Kost en inwoning op hét mooiste plekje van Nederland. Je verblijft in een personeelshuis van het hotel met een eigen slaapkamer
  • Tijdens je werkdagen kan je mee eten in het restaurant
  • Je krijgt een goed salaris conform Horeca cao
  • Er is een goed fooiverdelingssysteem
  • De kosten voor de heen- en terugreis worden volledig door ons vergoedt
  • Wij zijn tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken.

En natuurlijk ben je vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert dat je veel vrienden maakt en het eiland snel als thuis zal voelen ;-)

Solliciteren

Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan!

Locatie

Schiermonnikoog

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl