Snel zoeken
189
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
  • 05/01/2019

Verkoopmedewerker tuincentrum

Reageer nu!

Introductie

Voor een tuincentrum in Siddeburen zoeken wij een verkoopmedewerker. In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor het goed functioneren van de overdekte tuinafdeling waar we seizoens- en perkplanten, buitenpotten, decoratieartikelen voor binnen en buiten verkopen. Je zorgt van A tot Z voor een afdeling waarbij je de kwaliteit, presentatie en netheid van de afdeling bewaakt. Ten slotte verleen je natuurlijk deskundig advies aan al onze klanten.

Wat ga je doen als Verkoopmedewerker tuincentrum

Je bent voornamelijk aan het werk als verkoopmedewerker en staat de klanten te woord. Naast het verkopen, ben je ook verantwoordelijk voor de volgende werkzaamheden: kassawerkzaamheden, etaleren van de winkel en zorg dragen voor een opgeruimde en schone werkplek. Plantenkennis is een harde eis.

wat bieden wij jou

  • Fulltime / Partime dienstverband;
  • Salaris conform CAO
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen wij van jou

  • Rijbewijs B is een pré;
  • Ervaring in de groensector is een pré;
  • Je bent netjes en correct in de omgang en klantgericht ingesteld.

Locatie

Siddeburen

Contactpersoon

R de Vries
T: (0596) 542 504

Contact
Reinder de Vries

Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens

Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Onze vacatures
22-05-2019
inTexel
22-05-2019
inGroningen
22-05-2019
inGroningen
22-05-2019
inGroningen
22-05-2019
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl