Bedieningsmedewerker

Nieuw

Introductie

Voor Hotel paal 8 op Terschelling zijn wij opzoek naar een medewerker bediening. Wil jij een werkplek die op loopafstand is van het strand? Daarnaast wordt alles voor je geregeld dus kan jij zorgeloos die kant op!

Wat ga je doen als Bedieningsmedewerker

Als bedieningsmedewerker ben jij het visitekaartje van het hotel. Jij heet de gast warm welkom en wanneer men aan tafel gaat zorg jij ervoor dat de gasten tot in de puntjes worden verzorgd. Jouw werkzaamheden zijn het serveren van dranken en gerechten, uithalen van tafels, je bent het aanspreekpunt voor de gast en je zorgt ervoor dat alles netjes en schoon is. Jij hebt dus oog voor detail en met jou sociale vaardigheden weet jij ook hoe het is om een praatje te maken! Dit klinkt alsof jaren ervaring een vereiste is, maar niet getreurd want met de juiste instelling kun je hier het vak ook leren!

Je gaat werken bij

Op loopafstand aan het Noordzeestrand van Terschelling, daar ligt Hotel paal 8. Dit luxe 4 sterren hotel heeft alles wat er nodig om als gast een fantastische tijd te hebben. Naast het hotel en restaurant kan men ook heerlijk genieten van de sauna of het zwembad. Op 6 km afstand vind je West-Terschelling het grootste dorp van Terschelling waar je in je vrije tijd genoeg tijd hebt om door te brengen. Je komt te werken in een team met vaste mensen waar een leuke werksfeer hangt. Kortom een fantastische werkplek aan het strand waar alles tot de puntjes verzorgt is!

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen.
  • Reiskosten worden volledig vergoed.
  • Huisvesting is aanwezig in het hotel. ( Tegenover een kleine vergoeding )
  • Tijdens werkdagen kun jij aanschuiven voor een maaltijd.
  • Werkplek vlakbij het strand en op het mooie eiland Terschelling.
  • Je bouwt naast je salaris vakantiegeld 8% en reserveringen op.

Wat vragen we van je

  • Jij wil graag het vak leren; (Enige ervaring is een pre)
  • Jij bent sociaal, flexibel en hebt ook voor detail;
  • Jij bent per direct en ieder geval gedurende seizoen beschikbaar;

Salarisindicatie

Tussen de €1330,00 en € 1975,00 bruto p.m. (Afhankelijk van je leeftijd en ervaring)

Locatie

Terschelling

Contactpersoon

G de Bruijne
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Badweg 4, 8881 HG Terschelling
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Terschelling
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-08-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl