Betonwerker

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Per 1 maart aan de slag als betonwerker? Lees hieronder verder...

Heb jij passie voor beton? Werk je graag in de buitenlucht? En weet je wat hard werken is in een gezellig team? Waar wacht je nog op, laat je gegevens bij ons achter!

Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem dan gerust contact op met Milan via: 0592 - 74 92 77.

Wat ga je doen als Betonwerker

Je gaat als betonwerker mee in een ploeg om beton te storten. Je vindt het leuk om in de beton te werken. Belangrijk is dat jij inzet toont en de wil hebt om te werken.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een familiebedrijf. Bekende naam met grote projecten zoals in de Eemshaven maar ook kleinere projecten voor gemeenten of particulieren. Denk aan fietspaden aanleggen of erfverhardingen aanleggen voor boeren.

De dag begint met een bak koffie in de kantine in Garnwerd. Of in overleg rechtstreeks naar de klus. Sfeer binnen het bedrijf is goed, ons kent ons cultuur. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg zeggen ze ook wel. Als het straks weer mag en kan, veel bedrijfsfeestjes en iedere vrijdagmiddag een borrel om de week met mekaar af te ronden. Het betonbedrijf is goed voor hun personeel.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband met het hele jaar door werk
  • Salaris van €14,04 bruto per uur
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 / km
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Afwisseling in je werk met goede kans op vast contract

Wat vragen we van je

  • In bezit van B rijbewijs en eigen vervoer
  • VCA wel makkelijk om te hebben anders te halen via Jij Uitzendbureau
  • Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg

Salarisindicatie

€2400 bruto per maand

Locatie

Garnwerd

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Adres
Oostumerweg 4, 9893 TC Garnwerd
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 19-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl