Dakdekker

Topbaan

Introductie

Ben jij een ervaren dakdekker en zoek je werk in de omgeving van Drachten?

Wat ga je doen als Dakdekker

Als dakdekker werk je fulltime aan het opbouwen, onderhouden en repareren van zowel platte als hellende daken ( Met name kunststof en bitumen ). Je bent in staat om aan de hand van tekeningen en instructies de verantwoordelijkheid te dragen voor een perfecte uitvoering van de werkzaamheden, daarbij is rekenkundig inzicht van groot belang. De kwaliteit staat hoog in het vaandel evenals de positieve drive om hard te willen werken zodat de werkzaamheden kunnen worden afgerond.

Je gaat werken bij

Een professioneel bedrijf gelegen in de omgeving van Drachten dat gespecialiseerd is in allerlei soorten dakbedekking. Je zult gaan werken voor diverse opdrachtgevers zoals gemeentes, woningstichtingen, bedrijven en particulieren. Je komt terecht in een gezellig team die vakwerk aflevert

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je geld uitbetaald;
  • Je hebt recht op 20 adv dagen;
  • Je hebt recht op vakantiedagen en reserveringen;
  • Je krijgt reiskostenvergoeding;
  • Je hebt kans op een vaste aanstelling;
  • Je komt te werken in een professioneel en gezellig bedrijf;

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring als dakdekker bitumen en / of kunstof;
  • Je bent in bezit van een VCA diploma;
  • Je hebt rijbewijs B en eigen vervoer;

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2500,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Drachten

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
De Geeuw 19, 9201 AE Drachten
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl