Elektricien

Introductie

Het vak van elektricien is continu onderhevig aan vernieuwing toe. Wij zoeken versterking! Ben jij de elektricien die wij zoeken? Lees snel verder.

Wat ga je doen als Elektricien

Je werkt op verschillende locaties en komt bij klanten over de vloer. De klanten zijn particulieren, kleine en middelgrote bedrijven. Je werkt in teamverband en voert je werkzaamheden zelfstandig uit.

Het bedrijf houd zich bezig met:

  • Installeren van complete elektronische installaties voor woningen en overige gebouwen
  • Uitbreidingen op bestaande installaties
  • Het aanbrengen van krachtinstallaties
  • Het aanbrengen van verlichtingsarmaturen

Jouw werkzaamheden:

  • Infrastructuur aanleggen voor elektriciteit
  • Trekken van elektriciteitskabels
  • Frezen en sleuven
  • Monteren van verlichting en bedrading
  • Installeren van groepenkasten
  • Afmonteren van stopcontacten en (aardlek) schakelaars
  • Testen van aangelegde elektra
  • Verhelpen en voorkomen van storingen
  • preventief onderhoud aan elektrische installaties

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een modern en gespecialiceerd installatiebedrijf. Het bedrijf heeft een grote klantenkring van particulieren, kleine en middelgrote bedrijven. Het bedrijf is VCA gecertificeerd.

Onze opdrachtgever volgt de nieuwste ontwikkelingen op de voet! Als elektricien bij onze opdrachtgever blijf je op de hoogte van de nieuwste eisen en maatstaven.

Wat bieden wij je aan

  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • Geld! Een goed salaris welke wekelijks wordt uitbetaald
  • 25 vakantiedagen en vakantiegeld
  • Reiskostenvergoeding
  • Je maakt deel uit van een groeiend dynamisch bedrijf
  • Je wordt blijvend bijgeschoold in de nieuwste technieken en methoden
  • Je kan je specialiseren zodat je de beste wordt in je vak!
  • Hele goede werksfeer met de leukste collega's

Wat vragen we van je

  • Afgeronde MBO opleiding richting techniek
  • Je bent klantvriendelijk want je komt vaak bij de klanten over de vloer
  • Je beheerst de Nederlandse taal, dit is belangrijk voor de waarborging van de veiligheid
  • Je bent 40 uur per week beschikbaar

Salarisindicatie

€2000 - €2600 bruto per maand afhankelijk van je ervaring en kennis.

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-07-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl