Elektromonteur

Topbaan

Introductie

Heb jij minimaal één jaar werkervaring in de elektrotechniek en werk je graag voor een familiair bedrijf? Dan kom ik graag met je in contact.

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Elektromonteur

Werk je graag voor een bedrijf waarbij iedereen je bij naam kent? Je werkt samen met één collega en krijgt hierdoor veel vrijheid en verantwoordelijkheden. Jullie werkgebied is Noord Nederland. Samen zorgen jullie ervoor dat het elektronische gedeelte van de zonnenpaneleninstallatie werkt.

  • In overleg met de klant leg je de elektronische installatie aan in de woning
  • Je verhelpt storingen

Door de flexibele werkuren (07:30 / 08:00 - 16:00) heb je genoeg tijd over voor je familie en sociale contacten.

* Heb jij momenteel een leuke werkbuddy en willen jullie samen overstappen? Dat kan!*

Je gaat werken bij

Een installatie- en onderhoudsbedrijf in de regio. Het bedrijf verricht loodgieters- en installatiewerkzaamheden zoals het aanleggen van meterkasten en zonnepanelen. Het bedrijf is actief in de provincie Groningen (jouw werkgebied) en neemt zowel grote als kleinere klussen aan.

De eigenaar heeft meer dan ruim 10 jaar ervaring binnen de installatie techniek. Eerlijk en betrouwbaar zaken doen komt op de eerste plaats. Vertrouwen moet je winnen door goed werk en goede service te leveren. De eigenaar is een vakman die niet bang is om zijn handen uit de mouwen te steken voor een complexe klus of verbouwing en verwacht van jou hetzelfde.

Wat bieden wij je aan

  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • Bij goed bevallen kans op een vast contract
  • Reiskostenvergoeding €0,19 cent per gereden km
  • Vakantiedagen (25) en vakantiegeld
  • Werken voor een familiair bedrijf
  • Werkkleding en gereedschap

Wat vragen we van je

  • Minimaal één jaar aantoonbare werkervaring in de elektrotechniek
  • In het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • In het bezit van VCA certificaat of bereid deze te behalen
  • Je hebt affiniteit met techniek
  • Je bent woonachtig in de provincie Groningen
  • Veel vrijheid en verantwoordelijkheden

Salarisindicatie

€14 - €17 bruto per uur

Locatie

Wagenborgen

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Adres
Klokkenborg 44, 9945RV Wagenborgen
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Contact
Mara Steneker
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl