Ervaren IJzerwerker

Nieuw

Introductie

Wij zijn op zoek naar ervaren ijzerwerkers! Je komt te werken voor een specialist in de scheepsbouw. Heb jij passie voor techniek en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan is deze baan iets voor jou!

Wat ga je doen als Ervaren IJzerwerker

Als ijzerwerker stel je voor de nieuwbouw secties samen vanaf een tekening. De snijpakketten komen binnen en je zorgt er samen met je collega’s voor dat dit wordt samengesteld tot een sectie. Tevens pas je bestaande schepen aan naar de huidige maatstaven. Hierbij verwijder je eerst de oude onderdelen en plaats je vervolgens de nieuwe delen in het schip. Deze komen kant en klaar binnen of moeten op maat worden gemaakt.

Wij bieden je een fulltime baan in Farmsum waarbij een vast contract tot de mogelijkheden behoort. Je komt te werken bij een specialist in de scheepsbouw.

Je gaat werken bij

Het bedrijf waarvoor je gaat werken is niet voor niks een specialist in de scheepsbouw. Met 117 jaar ervaring , 160 werknemers en meer dan 850 gebouwde schepen mag het bedrijf zich tot de beste werven van Noord- Nederland rekenen. Het is een veelzijdige, krachtige en moderne werf, met de beschikking over een eigen timmerplaats en draaierij.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Pensioen
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring als ijzerwerker
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat
  • Zelfstandig tekeningen kunnen lezen
  • Je werkt nauwkeurig en met oog voor detail

Salarisindicatie

Afhankelijk van ervaring tussen de €11,- en €14,- bruto per uur

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl