Ervaren installatiemonteur

Nieuw

Introductie

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging en heb je ervaring als installatiemonteur?

Wat ga je doen als Ervaren installatiemonteur

Het uitvoeren van werkzaamheden zoals gas-, water-, verwarming-, riolering-, dak en alle voorkomende technische installatiewerkzaamheden volgens opdracht. Hierbij streeft de monteur altijd naar een tevreden klant en een positief financieel resultaat.

  • Uitvoeren van installatiewerkzaamheden op locatie;
  • Het goed kunnen lezen en interpreteren van technische tekeningen;
  • Alle gebruikte materialen goed noteren op de werkbonnen;
  • Aanbrengen van de installatiewerkzaamheden volgens de tekening en werkinstructies;
  • Zelfstandig uitvoeren van het werk, maar contact opnemen met de projectleider indien er sprake is van complexe situaties over de aanpak van het uit te voeren werk;
  • Uitvoeren van de werkzaamheden volgens de veiligheidsvoorschriften;
  • Hanteren van het benodigde gereedschap en materialen op de juiste manier;
  • Verricht werkzaamheden buiten kantoortijd en in het weekend, volgens een vooraf bekend storingsrooster;

Je gaat werken bij

Het bedrijf is gespecialiseerd in een snelle en vakkundige installatie. Ze zijn een totaalinstallateur! Zo kunt u terecht voor reguliere installatietechniek, maar ook voor de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van energie besparen bent u bij hun aan het juiste adres.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Veel verantwoordelijkheid
  • Salaris conform CAO
  • Pensioen
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling
  • Leuk team om mee te werken

Wat vragen we van je

  • MBO werk,- en denkniveau;
  • Moet goed in teamverband kunnen werken;
  • Flexibel in werktijden zijn;
  • Goede mondelinge beheersing van de Nederlandse taal;
  • In bezit van VCA diploma;
  • In bezit van rijbewijs B

Salarisindicatie

Je salaris ligt tussen de €1700,- en €2800,- afhankelijk van je ervaring en opleiding.

Locatie

Uithuizen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 02-07-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl