Glaszetter

Nieuw

Introductie

Gezocht een ervaren glaszetter in de omgeving van Ezinge!

Wat ga je doen als Glaszetter

Als glaszetter voer je glasherstelwerkzaamheden uit bij particulieren en bedrijven. Je werkzaamheden bestaan uit het glas op maat snijden, ramen en sponningen opmeten en afwerken, glas en ruiten afdichten en vastzetten, beglazing vervangen/renoveren en ruitschades herstellen. Tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden ben jij het aanspreekpunt van de klant. Wanneer er knelpunten ontstaan ben jij in staat deze zorgvuldig op te lossen.

Je gaat werken bij

Het bedrijf heeft al meer dan 30 jaar ervaring in allround glas- en schilderwerk. Door ervaring op te doen in zowel nieuwbouw projecten als onderhoud kunnen zij een oplossing bieden voor al uw glas- en schilderwerk. Met het bedrijf gevestigd in het centraal gelegen Winsum zijn zij flexibel en staat garant voor een snelle uitvoering van uw opdracht

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Je gaat werken als glaszetter bij een leuk bedrijf met gezellige collega's
  • Je hebt afwisseling in het werk met kans op een vast contract

Wat vragen we van je

  • Rijbewijs en eigen vervoer
  • Ervaring in het werken als glaszetter
  • Je bent gemotiveerd en betrouwbaar
  • Je bent in het bezit van je VCA

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2200,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Ezinge

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl