Isolatie

Nieuw

Introductie

Werk jij graag op verschillende locaties en kom je graag bij mensen thuis? Dan kom ik graag met je in contact!

0596 542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Isolatie

Je werkzaamheden als isolatiemonteur bestaan o.a. uit:

  • het isoleren van spouwmuren
  • het isoleren van vloeren

Bij onze opdrachtgever heerst een familiaire sfeer. Je hebt leuke collega's en werkt op verschillende locaties in Nederland aan mooie projecten. Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Tussen kerst en oud en nieuw is het bedrijf gesloten, dan ben jij dus vrij!

Het bedrijf is gespecialiceerd in isolatiesystemen voor warmte en koeling, akoestische isolatie, ontdreuning, absorptie materialen en brandwerende isolatie. Je werkzaamheden als isolatiemonteur bij onze opdrachtgever zijn zeer divers.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een familiair bedrijf gevestigd in Groningen. Het bedrijf richt zich op brandwering, isolatiewerkzaamheden en afwerking in de utliliteit, industrie en scheepsbouw. Het bedrijf werkt vanuit het Noorden van Nederland door het hele land en ook in Duitsland.

Het bedrijf heeft een werkplaats die uitgerust is met diverse apparatuur en machines waaronder een computergestuurde MABI plaatknip voor maatwerk beplating in grote aantallen.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime baan voor langere periode
  • Kans op een vaste aanstelling bij goed functioneren
  • 13 ATV dagen per jaar
  • 25 vakantiedagen en vakantiegeld
  • Reiskostenvergoeding
  • Een leuk team van collega's met een familiaire sfeer, werkplezier gegarandeerd!

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA (of bereid deze te behalen)!
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B + eigen vervoer
  • Je kunt goed op hoogte en ik kleine ruimtes werken
  • Je bent bereid om te reizen buiten werktijden om
  • Vroeg opstaan is voor jou geen probleem!
  • Je bent een doener!

Salarisindicatie

€2400 - €2700 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
Wismarweg 4, 9723HB Groningen
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl