Keukenhulp

Reageer nu!

Introductie

Zoek jij een bijbaan in de horeca? En wil jij in het mooi pittoreske centrum van Appingedam aan de slag? Lees dan gauw verder!

Wat ga je doen als Keukenhulp

Als keukenhulp ondersteun jij de kok met allerlei werkzaamheden in de keuken. Omdat het restaurant is ingericht als lunchroom ben jij o.a. verantwoordelijk voor het maken van de huisgemaakte burgers, uitsmijters, verschillende broodje, snacks en voor de kleine gast pannenkoeken of een tosti. De gerechten zijn niet heel uitgebreid maar de presentatie en bereiding moeten naar natuurlijk perfect zijn! Wanneer het druk is word er ook van je verwacht dat je overzicht houdt en dat gerechten op tijd naar tafel gaan. In de overige uurtjes of wanneer het rustig is kun je ook ingezet worden voor de afwas of schoonmaak. Hygiëne en schone werkplek zijn heel belangrijk namelijk!

Je gaat werken bij

Op een fantastische locatie aan het Damsterdiep in Appingedam. Het restaurant is echt ingericht als lunchroom en hier draait het om dat de gerechten huisgemaakt, vers, duurzaam en lokaal zijn. Naast de huisgemaakte burgers en gebak kun je hier ook terecht voor een volledig verzorgde high tea. Omdat je continue bezig bent met nieuwe gerechten en nieuwe menu's blijft het voor de gast altijd leuk om bij ''Aan Tafel'' te gaan lunchen. Samen met team wordt ervoor gezorgd dat de gerechten en bediening op-en-top zijn. Je komt terecht in een leuk en gezellig team!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke baan voor 20-30 uur per week
  • Flexibele werktijden (In overleg)
  • Salaris tussen: €8,00 - € 12,00 afhankelijk van leeftijd en ervaring;
  • Naast je salaris bouw je 25 vakantiedagen en 8,3333% vakantiegeld op;
  • Je komt te werken in een leuk en gezellig team!

Wat vragen we van je

  • Je bent flexibel inzetbaar;
  • Je werkt schoon en overzichtelijk;
  • Je hebt enige ervaring in de keuken;

Salarisindicatie

Tussen € 10 - & 12,- Bruto

Locatie

Appingedam

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Adres
Dijkstraat 21, 9901AM Appingedam
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 25- 32 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-10-2021
Contact
Sil Douwsma
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
22-10-2021
inGroningen
22-10-2021
inAssen
22-10-2021
inStadskanaal
22-10-2021
inGroningen
22-10-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl