Koelmonteur

Introductie

Mooie projecten en fijne collega's zitten met smart op jou te wachten. We zoeken een ervaren koelmonteur. Kom je ons versterken?

Wat ga je doen als Koelmonteur

Als koelmonteur bij onze opdrachtgever start je de dag met het doornemen van je planning. Om 08:00 installeer je een airconditioning vervolgens ga je door naar de volgende klant met een klacht over een koelinstallatie. Wat kleine klusjes in de buurt en voor je het weet is het 12:00 uur, tijd voor pauze! Net voordat je weer wilt starten word je gebeld door de servicedesk; een klant in de buurt heeft een probleem met de koeling en vraagt of je dit wilt verhelpen. Flexibel als je bent weet jij hier snel in te schakelen en handelt de klus waar je mee bezig bent snel en accuraat af.

Een afwisselende dag! Nadat je nog wat metingen hebt verricht bij een andere klant en een kleine onderhoudsbeurt hebt gegeven eindigt je werkdag om 16:45. Morgen ga je samen met je collega's op pad, ook leuk!

Je gaat werken bij

Het bedrijf waar je zult gaan werken beheert de installaties van een groot aantal gebouwen van bedrijven en gemeentes, zodat mensen veilig en comfortabel kunnen werken. Het bedrijf is wereldwijde marktleider op het gebied van innovatieve milieuoplossingen. Met een team van betrokken experts helpt het bedrijf haar klanten duurzamer te ondernemen. Wil je onderdeel zijn van een dynamisch bedrijf waar respect, klantgerichtheid, milieu en veiligheid met stip op nummer 1 staat?

Wat bieden wij je aan

  • Bij goed bevallen heb je kans op een vast contract
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen
  • Behulpzame en gezellige collega's
  • Complete gereedschapsset
  • Leaseauto
  • Mobiele telefoon
  • De mogelijkheid om trainingen te volgen
  • Doorgroeimogelijkheden binnen de organisatie

Wat vragen we van je

  • Je hebt een afgeronde mbo opleiding in de richting van koeltechniek
  • Je hebt aantoonbare werkervaring als servicetechnicus
  • Je kunt zelfstandig werkzaamheden verrichten van beheer, service en onderhoud van koelinstallaties
  • Je beheerst over goede communicatieve vaardigheden en je bent representatief want je komt veel bij de klanten over de vloer.

Salarisindicatie

€1800 - €3200 bruto per maand. Afhankelijk van je werkervaring.

Locatie

Assen

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Australiƫweg 16, 9407TE Assen
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-07-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl