Kraanmachinist

Nieuw

Introductie

Voor een groenvoorzieningsbedrijf zoeken wij kraanmachinisten voor een twee ton en een vijf ton kraan.

Jij bent een kraanmachinist en kan een kraan tot het uiterste vergen, natuurlijk wel in alle veiligheid. Je bent verantwoordelijk, enthousiast en baas over de kraan. Wat wil je nog meer?

Neem contact op met Inge:
Tel: 050-5470050 / WhatsApp: 06-15553065

Wat ga je doen als Kraanmachinist

Je gaat aan de slag als kraanmachinist en je werk bestaat uit:
  • Besturen van een mobiele kraan tijdens grond- en beton werkzaamheden
  • Als het uitkomt word je ingezet als allround medewerker

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever bestaat al ruim 80 jaar. Het is een écht familiebedrijf met ongeveer 45 vaste medewerkers in vaste dienst en 50 medewerkers flexibel. Het dienstenpakket loopt uiteen van ontwerp en advies tot aanleg, onderhoud en boomverzorging. Ook het onderhoud van bermen en watergangen behoren tot de specialisaties.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2200 - €2600 bruto per maand
  • Natuurlijk gunnen we je ook vakantie. Je bouwt vakantiedagen op en 8.33% vakantiegeld
  • Bij goed bevallen is er een grote kans dat je weer terug kan komen in het nieuwe jaar
  • Wij werken met korte lijnen, daarom krijg jij je eigen contactpersoon binnen Jij die goed bereikbaar is via telefoon, Whatsapp en e-mail
  • Wekelijks je salaris op je rekening gestort
  • Wij hebben meerdere mogelijkheden voor je na december om de herfst en de winter te overbruggen voor het nieuwe seizoen

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je BE of C rijbewijs
  • Jij kan tekeningen lezen

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2200 - €2600 bruto per maand

Locatie

Bedum

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl