Metselaar gezocht

Topbaan

Introductie

Onze opdrachtgever is een allround metselbedrijf uit de omgeving van Ter Apel.

Het bedrijf metselt voor zowel aannemers als particulieren in de nieuwbouw, verbouw, renovatie en restauratie.

Het is een klein bedrijf met werknemers die er al jaren werken.

Bij gebleken geschiktheid is het werk voor langere tijd.

Wat ga je doen als metselaar

Als metselaar voer je diverse metselwerkzaamheden uit, waarbij je gebruik maakt van verschillende gereedschappen. De werkzaamheden bestaan uit het lezen van bouw- en werktekeningen, vaststellen van metselverbanden, berekenen van hoeken en lagen, plaatsen van profielen waartussen gemetseld wordt, op maat maken van stenen of stukken natuursteen, metselen met behulp van profielen en metseldraad, mixen van specie, afwerken en voegen. Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband.

Je gaat werken bij

Een bedrijf met jarenlange ervaring in het metsel- en lijmwerk in Groningen en Drenthe.

Klein team van ervaren medewerkers die al jaren voor het bedrijf werkzaam zijn en dat nog altijd met veel plezier doen !

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform CAO bouw;
  • 25 vakantiedagen;
  • 20 ADV dagen of een bruto ADV vergoeding;
  • BPF pensioen;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Geen VCA, dan wordt dit op kosten van JIJ Uitzendbureau geregeld;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring als metselaar;
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B;
  • Je bent betrouwbaar en gemotiveerd.

Salarisindicatie

Salaris is € 2925,35 bruto per maand bij een fulltime dienstverband.

Locatie

Ter Apel

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2020
Contact
Marloes Nieveen
Mijn naam is Marloes en voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen.

Door onze contacten met verschillende opdrachtgevers in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland hebben...Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl