Montage medewerker

Reageer nu!

Introductie

Ben jij technisch handig en kun jij goed zelfstandig werken? Dan is deze vacature voor montage medewerker van Zonwering wellicht wat voor jou!

Wat ga je doen als Montage medewerker

Als zonwering monteur kom jij dagelijks bij klanten langs voor het installeren, inmeten en monteren van zonweringen op maat. Klanten kunnen bij het bedrijf terecht voor alle zonweringen op maat zoals, raamdecoratie, buitenzonwering, horren, overkappingen en structurele zonwering. Samen met je collega (je werkt bijna altijd in duo's), zorg jij dat alles tot in de puntjes wordt geregeld voor de klant. In deze functie ben je dus bekend met:

  • Klantencontact (jij bent de specialist voor de klant)
  • Handig en hard werken (de werktijden in deze functie kunnen nog wel eens variëren)
  • Jij bent niet bang voor het werken op hoogtes en staat stevig en veilig op een ladder of steiger
  • Inmeten en monteren (ervaring in de zonwering is géén must)

Je gaat werken bij

Je gaat aan het werk bij een bedrijf wat al 20 jaar een begrip is in de zonwering en vooral in het luxere segment zijn specialiteit uitvoert. Er is een klein team werkzaam die zeer hecht is. Er heerst een gezellige sfeer waarin iedereen zijn steentje bijdraagt. De monteurs beginnen in het hoogseizoen om 07:00 op de zaak en zullen rond 07:30 en 08:00 bij de eerste klant langsgaan.

Wat bieden wij je aan

  • het betreft een zelfstandige en verantwoordelijke functie
  • een functie met veel contact met mensen (klantencontact)
  • werken met kwaliteit en mooie producten
  • een gezellig, klein en hecht team
  • werken met plezier
  • wekelijkse verloning mogelijk
  • vast contactpersoon via het uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • je hebt technisch inzicht
  • je bent fysiek in orde (je maakt flink wat meters op een dag)
  • representatief (je bent het grootste gedeelte van de dag bij de klanten op bezoek)

Salarisindicatie

Afhankelijk van je ervaring tussen de €2000,- en € 2600,- bruto per maand

Locatie

Noordhorn

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Handelsweg 8, 9804 TK Noordhorn
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 30-06-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl