Onderhoudsschilder

Doorlopende werving

Introductie

Wegens aanhoudende drukte zijn wij op zoek naar een onderhoudsschilder. Via JIJ Uitzendbureau kun je langere tijd fulltime aan het werk.

Onze opdrachtgever is een glasservice- en schildersbedrijf, gevestigd in Oost-Groningen. De medewerkers zijn vakmensen en op de hoogte van alle technieken en materialen. Ze doen zowel binnen- en buitenschilderwerk. Het bedrijf heeft een groot assortiment met isolatieglas die ze plaatsen bij zowel particulieren als bedrijven.

Wat ga je doen als Onderhoudsschilder

Als onderhoudsschilder verricht je onderhoud- en renovatiewerkzaamheden bij particulieren en bedrijven. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het verwijderen van oude verflagen, schuren, plamuren, mengen van verf, schilderen, sauzen en aflakken. Als schilder heb je veel contact met de klanten en werk je in een team van ervaren schilders.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een bedrijf in de omgeving van Veendam. Er werken 5 ervaren schilders. Je gaat zowel zelfstandig als in teamverband werken.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform schilders cao
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.
  • Fulltime dienstverband;

Wat vragen we van je

  • Ervaring als schilder is een must
  • Rijbewijs B
  • Gemotiveerd
  • Kan zelfstandig werken maar ook in teamverband

Salarisindicatie

Afhankelijk van je werkervaring ligt je salaris tussen de € 14,- en € 18,-

Locatie

Veendam

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-11-2020
Contact
Marloes Nieveen
Mijn naam is Marloes en voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen.

Door onze contacten met verschillende opdrachtgevers in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland hebben...Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inGroningen
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl