Oproepkracht schoonmaak

Nieuw

Introductie

Voor een woon/zorgcentrum gevestigd vlakbij Groningen Europapark zoeken wij een flexibel inzetbare schoonmaker! Zo ben jij o.a. beschikbaar vanaf 07:00 uur in de ochtend, maar ook in de middag en af en toe in het weekend.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Als oproepkracht schoonmaak kun jij deze zomer (en langer) aan de slag op een werkplek waar jij echt wat kan betekenen. In verband met de gezondheidsrisico's is het belangrijk dat het bedrijf ook echt op jou aan kan.

Je gaat aan de slag als oproep schoonmaakmedewerker op een senioren woongemeenschap. Krijg ik als oproepkracht wel genoeg uren? We kunnen je een schatting geven van in ieder geval 3x per week. Hoeveel uren zijn dat? De uren die je maakt verschillen per shift; de ochtendshift (07:00 - +/- 13:00) of de middag shift (13:00-16:00). Werkdagen kunnen zowel doordeweeks als in het weekend zijn. Met hoeveel zit ik in de oproeppool? Jij bent de enige oproepkracht voor deze locatie.

Je gaat werken bij

Je gaat aan de slag bij een woongemeenschap gevestigd in de buurt van het FC Groningen Stadion. Het is een complex voor senioren en het motto luidt: "Samen aangenaam oud worden." Centraal staat dan ook leefplezier, kwaliteit, woongenot en gastvrijheid. En alles is daarop ingericht. Het woongemeenschap heeft een volledig, nieuwe en innovatief inrichting met horecagelegenheden en gezamenlijke ruimtes. In totaal zijn er bijna 300 appartementen.

Wat bieden wij je aan

  • Een flexibele baan met een flexibel rooster (voorkeuren aangeven is mogelijk)
  • Werken bij een leuke organisatie en een fijne werkplek
  • Salaris conform schoonmaakcao, €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder
  • Vacature voor onbepaalde tijd
  • Een vast contactpersoon bij het uitzendbureau
  • Wekelijks of 4-wekelijkse verloning

Wat vragen we van je

  • jij weet van schoonmaken
  • jij zoekt een vaste werkplek met een flexibel rooster
  • jij bent in het bezit van je VOG of kan deze aanvragen
  • jij bent woonachtig in Groningen of nabije omgeving

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
  • 25- 32 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 01-07-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl