zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Productie medewerker

Nieuw

Introductie

JIJ Uitzendbureau is op zoek naar productiemedewerkers in verschillende branches. Je gaat werken bij een van onze partners gevestigd in Stadskanaal en omgeving. Wil je hier meer over weten neem dan contact met mij op.

0596542504 | 0646312150 | esther@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Productie medewerker

Als productiemedewerker ben je allround inzetbaar. Je wordt ingezet op verschillende afdelingen binnen het bedrijf. Dit kunnen werkzaamheden zijn zoals inpakken of orderpicken, maar ook het maken van een eindproduct of handelingen verrichten bij een machine.

Samen met jou kijken we naar een productiebedrijf dat past bij jouw kwaliteiten en wensen.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een van onze opdrachtgevers in de omgeving van Stadskanaal. Samen kijken we naar een geschikte werklocatie.

Wat bieden wij je aan

  • Een passend salaris
  • Opbouw van vakantiegeld en pensioen
  • Een wekelijkse of maandelijkse verloning; jij mag kiezen!
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Je kan zelfstandig op de werklocatie komen (fiets, auto, lopends)
  • Je bent een doener
  • Je bent in het bezit van je VCA certificaat, of bereid deze te behalen via ons!

Salarisindicatie

€11- €13,- bruto per uur

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Productie
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
  • HBO
  • WO
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 21-11-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen
08-12-2022
inBaflo

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl