Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Wij zoeken (heel veel!) schoonmakers in Assen. Je kan aan de slag bij cafés, scholen, kantoren, kinderdagverblijven etc. Noem maar op!

Werktijden en werkdagen zijn in overleg met jou. Dus geef bij ons aan hoeveel jij wilt werken, welke dagen en op welke tijden en er is 100% kans op een match.

Direct contact opnemen?
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker

Werkzaamheden verschillen per locatie, maar meest voorkomende werkzaamheden zijn: stofzuigen en dweilen van de vloeren, schoonmaken meubilair en sanitair en legen van de prullenbakken.

Je wordt altijd ingewerkt door een ervaren schoonmaker.

Je gaat werken bij

Onze klant zit gevestigd in Roden en heeft als werkgebied Noord-Nederland. Het bedrijf biedt alle mogelijkheden van een grote professionele schoonmaakorganisatie, maar doen dit wel met de inzet en betrokkenheid van een familiebedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform cao schoonmaak: €11,44 bruto per uur
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Pensioenopbouw
  • Na 6 maanden is er een grote kans dat jij op contract gaat bij de opdrachtgever
  • Veel flexibiliteit : jij geeft je wensen door en wij maken de match
  • Je krijgt je eigen contactpersoon binnen Jij en de opdrachtgever die snel en makkelijk bereikbaar zijn
  • Altijd werk in jouw (bekende) omgeving
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort. Jij mag kiezen!

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de schoonmaak is een pré, maar geen vereiste
  • Bij voorkeur ben je op korte termijn beschikbaar

Salarisindicatie

€11,44 bruto per uur

Locatie

Assen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 30-07-2021
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl