Schoonmaker kinderopvang

Nieuw

Introductie

Zie jij het schoonmaakwerk liggen en vindt je het belangrijk dat kinderen in een schone werkomgeving spelen? Dan is deze vacature iets voor jou!

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker kinderopvang

Voor een kinderopvang in Zuidhorn zijn wij per direct op zoek naar een schoonmaker. Je gaat aan het werk op een locatie waar kinderen iedere dag weer met plezier aan het spelen zijn! Als de ouder(s) weer aan het werk zijn, hebben de kinderen de tijd van hun leven. Wel is het belangrijk dat zij hier in een schone omgeving spelen.

Als schoonmaker krijg je daarom te maken met speelzalen en slaapplekken waar kinderen spelen en slapen. Om dit zo schoon mogelijk te houden maak je deze ruimtes schoon door te stofzuigen en achteraf de gaan dweilen. Ook zorg je ervoor dat het sanitair weer schoon is om te gebruiken voor de volgende dag. Verder zorg je er ook voor dat ingang weer schoon is en zand vrij voor het ultieme welkomstgevoel!

Je werkdagen zijn maandag t/m vrijdag en de werktijden zijn 3 uur per dag en je start vanaf 17:30. In totaal kom je op 15 uur per week. Ook kun je morgen nog starten op deze locatie! Belangrijk om te weten: De eerste twee weken werk je samen met de huidige schoonmaker en zou je dan eerst de tijd delen!

Je gaat werken bij

Schoonmaken is verfrissend werk. Zo ervaart de klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. En bij de klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Je kan direct beginnen als schoonmaker!
  • Doe jij je werk goed? In overleg kan je doorstromen naar indiensttreding bij de opdrachtgever.
  • Wil jij je salaris per week of per maand? Geen probleem je mag kiezen!
  • Werkplek waar je voor langere periode aan de slag kunt gaan
  • Je eigen contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau die goed bereikbaar is per e-mail, telefoon en WhatsApp.
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in Zuidhorn of nabije omgeving
  • per direct beschikbaar
  • minimaal 6 maanden ervaring in de schoonmaak of ervaringen met een kinderopvang.

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur (bij 21 jaar en ouder).

Locatie

Zuidhorn

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl