Schoonmaker vakantiepark

Reageer nu!

Introductie

Wij zoeken vanaf 1 maart schoonmakers die hun handen uit de mouwen willen steken op een vakantiepark aan het Bergumermeer!

Hoe ziet een werkdag eruit?

Elke dag begin je met een kop koffie en bespreek je de dag. Vervolgens ga je met je team aan de slag.

Vooraf aan het seizoen (vanaf maart) wordt er een grote schoonmaak van de accommodaties en de faciliteiten gedaan. Tijdens het (hoog)seizoen ben je bezig met de schoonmaak van toiletten, zwembad, horeca en de receptie. Op de wisseldagen, maandag en vrijdag, maak je de accommodaties schoon.

Beschikbaarheid in de weekenden en vakanties is wel gewenst, maar kan in overleg. Het aantal uren dat je werkt is wisselend en afhankelijk van het seizoen.

Je gaat werken bij

Het leuke vakantiepark Bergumermeer, een echt familiepark met strand, restaurant en vele voorzieningen. Het personeel bestaat uit een vast team met daarbij seizoen medewerkers. Uiteraard ligt het park aan het Bergumermeer, een meer ontstaan in de ijstijd en ideaal voor watersport en sportvisserij. Het park is dit seizoen al behoorlijk volgeboekt, zoals het nu lijkt blijft heel Nederland dit jaar in eigen land!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in een natuurlijke omgeving.
  • Werk in ieder geval op de maandag en vrijdag
  • Functie voor langere periode
  • Ideale werktijden onder schooltijden
  • Werken met een gezellige groep
  • Wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren
  • Salaris €10,45 bruto per uur bij 21 jaar en ouder

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de omgeving van het bergumermeer
  • Beschikbaar voor variabele uren
  • Aanpakkers mentaliteit

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd tussen de € 7,31 en € 10,45 bruto per uur

Locatie

Sumar

Contactpersoon

G de Bruijne
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Solcamastraat 30, 9262 ND Sumar
Vakgebied
  • Schoonmaak
  • Horeca
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-02-2021
Contact
Geert 2 de Bruijne

Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl