Schoorsteen bouwer

Nieuw

Introductie

Schoorstenen zijn lange tijd de symbolen van welvaart geweest. De opkomende industriesteden in de 19e eeuw presenteerden zich in afbeeldingen vaak met een skyline met veel schoorstenen.

Voor onze opdrachtgever zoeken wij een 2 schoorsteenbouwers/reparateurs die niet bang zijn voor een uitdaging en goed geld willen verdienen.

Wat ga je doen als Schoorsteen bouwer

Bij onze opdrachtgever kan men terecht voor de meest uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van restauratie en onderhoud van schoorstenen. Van gemetselde schoorstenen, tot vuurvaste rookkanalen en ovens, maar ook betonnen schoorstenen behoren tot het werkterrein van de firma. Ook nieuwbouw van schoorstenen en of ovens vindt plaats, evenals sloop van schoorstenen, wanneer behoud niet meer mogelijk is. Dit laatste vergt ook de nodige deskundigheid en zorgvuldigheid.

De meest voorkomende werkzaamheden zijn:
-Inspecteren van de algehele toestand van de schoorsteen
-Herstellen van voegwerk
-Reinigen en neutraliseren van rookgassen vervuild inwendig metselwerk
-Herstellen van gebreken aan metselwerk
-Vuurvast bekleden van de schutwand
-Herstellen of vervangen van ijzerwerk
-Aanleggen van blikseminstallaties.

Je gaat werken bij

Door jarenlange ervaring in de restauratie ervaring en onderhoud is grote deskundigheid opgebouwd en staat de opdrachtgever garant voor vakmanschap. De restauratie, het onderhoud en de bouw van nieuwe schoorstenen verlangt dit ook . Zowel bouwkundig als procesmatig is ervaring van groot belang. Schoorstenen zijn zeer specifieke bouwwerken met hun eigen aardigheden.

Dit familie bedrijf staan voor het leveren van kwaliteit en hebben opdrachten door heel het land en regelmatig ook in het buitenland. Het team bestaat uit 7 man en de sfeer is informeel, maar zeker ook professioneel. Door mee te werken samen met een ervaren collega's ga je het werk leren.

Wat bieden wij je aan

  • De mogelijkheid om veel te leren
  • Een baan voor langere tijd bij een succesvol bedrijf
  • Een klein team
  • Diversiteit in de werkzaamheden
  • Een extra vergoeding voor als je in de kost bent
  • Ben je in de kost, worden deze volledig vergoed.
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een ruim gevuld kerstpakket

Wat vragen we van je

  • Je bent een aanpakker
  • Technische kennis verkregen door opleiding of werkervaring
  • Goede communicatieve vaardigheden, betrouwbaar, oplossingsgericht en flexibel
  • Geen hoogtevrees
  • Je hebt geen bezwaar om de hele week van huis te zijn

Salarisindicatie

€2600 - €3170 bruto per maand

Locatie

Ten Boer

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Rijksweg 57, 9791 AA Ten Boer
Vakgebied
  • Bouw
  • Sloopwerk
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl