Sloper

Nieuw

Introductie

Heb jij veel energie en wil je werken in de bouw? Werk als sloper!

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0599-631900 | Whatsapp: 06-46171189
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Sloper

Als sloper bestaat je werk uit: sloopwerkzaamheden van woningen, vloeren, kozijnen, toiletten, badkamers, daken en houtrot reparatie. Je leert veel het werk van de ervaren sloper maar daarnaast vragen ze iemand die weet van aanpakken en fysiek werk kan verrichten.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bouwbedrijf dat in Stadskanaal gevestigd is. Onze opdrachtgever is een bouwer waarbij menselijke verhoudingen belangrijk zijn! Bouwen is mensenwerk. Door mensen, met mensen en voor mensen. Daarom is communicatie en samenwerking zo belangrijk.

Als sloper bestaat je werk uit: sloopwerkzaamheden aan woningen, gebouwen, bedrijfspanden, fabrieken en of civiele projecten. Daarnaast is het bedrijf gecertificeerd specialist in sloopwerken en voeren ze ook asbestsaneringen uit.

Wat bieden wij je aan

  • Goed en eerlijk salaris conform bouw cao €14- €16 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Werkt bij een kleinschalig bouwbedrijf met persoonlijke aandacht en kans om vast in dienst te gaan bij de opdrachtgever.
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de bouw
  • Gemotiveerd en fysiek werk willen doen
  • Flexibel inzetbaar
  • In bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

€14- €16 bruto per uur

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-11-2021
Contact
Marloes Nieveen
Voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
03-11-2021
inAssen
03-11-2021
inGroningen
03-11-2021
inGroningen
03-11-2021
inWinschoten
03-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl