zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Sommelier ZZP

Doorlopende werving

Introductie

Ben jij zzp sommelier en ben je op zoek naar leuk werk? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als Sommelier ZZP

Als sommelier heb jij een passie voor wijn. Je krijgt energie om jouw uitgebreide kennis en vaardigheden op een creatieve wijze in te zetten en benadert klanten op een persoonlijke en levendige manier. Jij weet precies hoe je klanten goed kunt helpen door het verhaal van de wijn te vertellen. Je weet hoe je vragen beantwoord en klanten adviseert om een goede keuze te maken.

Je gaat werken bij

Ben jij een vakbekwame ZZP sommelier en heb jij nog tijd in de planning om werk aan te nemen? Of wil je werk achter de hand hebben op de Waddeneilanden of elders in Nederland? Laat het ons weten dan kunnen wij vast iets voor je betekenen!

Wij werken samen met landelijke partijen maar ook veel met kleine, gepassioneerde en gespecialiseerde restaurants, paviljoens en hotels.

Wat bieden wij je aan

  • Tarief in overleg
  • Wij stellen jou facturen op!
  • Wij hebben een betalingstermijn van 7 dagen. Je hoeft dus niet meer achter je geld aan
  • Nieuwe uitdagingen op één of meerdere Waddeneilanden

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring als sommelier
  • Je kunt zelfstandig werken
  • Je bent bereid om (tijdelijk) op een Waddeneiland te wonen
  • Je bent in het bezit van KvK inschrijving en bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering

Salarisindicatie

Tarief in overleg!

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
  • ZZP
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Groningen
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-10-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl