Spoorwerker

Meerdere functies beschikbaar

Spoorwerker

Voor een opdrachtgever zijn wij op zoek naar ervaren spoorwerkers en kandidaten zonder ervaring maar die het vak graag willen leren. Ook ZZP-ers met ervaring in het vak, kunnen reageren !

Wat ga je doen als spoorwerker

Als spoorwerker, ook wel spoorlegger genoemd, wordt je samen met collega's ingezet voor het vervangen van de treinsporen. Je werk bestaat uit het demonteren, leggen en onderhouden van sporen, wissels en ballastbed. Je gaat daarbij voorbereid te werk en tijdens de werkzaamheden pas je de geldende veiligheidsmaatregelen toe.

Je gaat werken bij

Een opdrachtgever met jarenlange ervaring in de spoorstaafvernieuwing. Het bedrijf heeft nauwe contacten met de hoofdaannemer(s) en voert werkzaamheden voor hen uit door heel Nederland en soms in andere delen van Europa.

Wat bieden wij je aan

* Een markconform salaris afhankelijk van de kennis en werkervaring

* Arbeidsvoorwaarden volgens de geldende CAO Railinfrastructuur

* Indien noodzakelijk faciliteren wij cursussen en opleiding die noodzakelijk voor de functie

* Je gaat aan het werk bij een jong en energiek bedrijf, in een prettige en flexibele werkomgeving

Wat vragen we van je

* Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken

* In bezit van VCA of bereid dit te halen

* In bezit van DVP (Digitaal Veiligheids Paspoort) of bereid dit te halen

* Bereid zijn om in ploegen te werken, waarbij men ook 's nachts en in de weekenden of op feestdagen ingezet kan worden

* Bereid zijn om (regelmatig) in de kost te gaan

Salarisindicatie

Salaris afhankelijk van kennis en werkervaring ligt tussen de € 1925 en € 2675,= bruto per maand.

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • GWW
  • Grondwerk
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-11-2020
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inGroningen
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl