Steigerbouwer

Nieuw

Introductie

Als steigerbouwer ben je verantwoordelijk voor het monteren en demonteren van alle voorkomende steigerconstructies. De werkzaamheden worden altijd in teamverband uitgevoerd.Veiligheid voorop!

Onze opdrachtgever is gevestigd in Veendam. Vanaf deze locatie ga je naar diverse locaties in Noord-Nederland.

Wat ga je doen als steigerbouwer?

  • Bekijken en interpreteren van constructietekeningen en –schetsen
  • Voorbereiden van de bouw aan de hand van (veiligheids)voorschriften
  • Monteren en demonteren van bouw- en systeemsteigers voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten
  • Op- en afbouwen van ondersteuningen voor betonconstructies
  • Verzorgen van benodigde gereedschap, machines en apparatuur (bijvoorbeeld hijskranen, schroefmachines, takels en hamers)
  • Herstellen van eventuele onvolkomenheden
  • Keuren van steigers en ondersteuningsconstructies
  • Eventueel plaatsen van zeilen en netten
  • Opruimen van de werkplek.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is gespecialiseerd in steigerbouw, hoogwerkers en materieelverhuur. De werkwijze is gericht op duurzame relaties waarbij de afspraken worden nagekomen. Het is een full service leverancier voor de bouw, industrie en evenementen.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris tussen de €2000 en €2600 bruto per maand. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling;
  • 25 vakantiedagen + 20 ADV dagen;
  • Bouwpensioen na 26 gewerkte weken.

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring als steigerbouwer
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B;

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2000 en €2600 bruto per maand. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring;

Locatie

Veendam

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Gepubliceerd op
  • 13-07-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl