Straler

Introductie

Ben jij een enthousiaste straler die alle kneepjes van het vak kent? Dan hebben wij een leuke werkplek beschikbaar.

Heb je vragen over deze vacature? Ik help je graag verder.
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Straler

Als straler verzorg jij de voorbewerking voordat het kan worden afgewerkt met poedercoating of natlakken. Je maakt de producten schoon en zorgt voor een ruw oppervlakte zodat er maximale hechting is. Of het nou gaat om mobiel stralen, stofvrij stralen, glasparel stralen of cabinestralen. Bij dit bedrijf werk je op verschillende locaties dus heb je ook veel afwisseling in je werk.

Je gaat werken bij

Het straalbedrijf is een flexibel ingesteld bedrijf. Dat houdt in dat ze zich aanpassen aan de klanten.

Ze zijn er trots op om kwaliteit te leveren, Ze leveren graag goede, nette producten af. Veel van hun klanten verlangen dat ze de juiste documentatie en rapportages meeleveren met het werk wat ze uitvoeren. In deze rapportage wordt omschreven welke testen zijn uitgevoerd tijdens de productie om de kwaliteit te garanderen. Ze zijn een NACE Level III inspecteur en kunnen deze testen zelf uitvoeren en verdere inspecties uitvoeren.

Dit bedrijf werkt aan ieder project, klein of groot, ze werken we met volle passie en 100% gedrevenheid.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Je gaat werken als straler bij een leuk bedrijf met gezellige collega's
  • Je hebt afwisseling in het werk
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Rijbewijs B en eigen vervoer
  • Aantoonbare ervaring in het werken als straler
  • Je bent gemotiveerd en betrouwbaar
  • Je bent in het bezit van je VCA

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2250 en €2400 bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Farmsum

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-02-2021
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl