Vloerenlegger

Nieuw

Introductie

Haal jij voldoening uit je werk bij het zien van resultaat na een dag hard werken? En werk jij graag op verschillende locaties in Noord-Nederland? Dan zit je als vloerenlegger helemaal op je plek. Én je krijgt een contract bij de opdrachtgever!

Heb jij interesse in deze functie? Dan kom ik graag met je in contact.
Stuur een WhatsApp naar: 06-15553065 of bel naar: 050-5470050.

Hoe ziet een dag als vloerenlegger eruit?

Ten eerste ga jij werken met kwalitatief hoogwaardige producten en krijg je veel vrijheid in je werk, dat is fijn! Iedere ochtend start met het doornemen van de planning en locatie van de dag. Afhankelijk van de opdracht werk je alleen of met een of meerdere collega's. Je komt te werken bij verschillende soorten opdrachtgevers variërend van fabrieken, ondernemers en particulieren. Jullie kunnen starten met de werkzaamheden: dit kan zijn het aanbrengen van gietvloeren, betonvloer, PVC, tapijt, et cetera. Na een dag hard werken kan jij genieten van het resultaat: een nieuwe vloer en een blije klant! Het werk is zeer afwisselend en je komt elke dag op unieke locaties.

Je gaat werken bij

Het bedrijf is opgestart door twee ervaren en meerdere deskundige vakmensen. Samen met het vaste team leggen ze alle soorten vloeren. Denk aan: betonvloeren, tapijt, PVC, houten vloeren, marmoleum en gietvloeren. Grote of kleine opdrachten, ze nemen alleen genoegen met tevreden klanten. De klanten kunnen zijn: projectinrichters, fabrikanten en architecten, maar ook middenstanders, ondernemers en niet te vergeten particulieren. Het bedrijf zit gevestigd in Haren en het werk gebied is Groningen.

Wat bieden wij je aan

  • Direct in dienst bij de opdrachtgever
  • Salaris tussen de €2500 - €3000 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding en pensioenopbouw
  • 8.33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen
  • Afwisselende functie en werken op unieke locaties
  • Je wordt opgeleid door een team vakkundige specialisten tot vloerenlegger
  • Wij regelen je werkkleding en PBM's
  • Wekelijks stipt en correct je salaris gestort
  • Bevalt het goed van beide kanten? Dan maak jij grote kans op een vast contract bij de opdrachtgever!

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van je rijbewijs
  • Je bent woonachtig in Haren of nabije omgeving.

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €2500 - €3000 bruto per maand

Locatie

Haren

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Anderen bekeken ook
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl