Werken in je tussenjaar

Nieuw

Introductie

Heb jij het ook zo gehad met je dagelijkse routine en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Of heb je de middelbare school afgerond maar weet je niet welke studie je moet gaan volgen?

Neem een tussenjaar op Texel!

Wat ga je doen als Werken in je tussenjaar

In je tussenjaar kun je onvergetelijke herinneringen maken en nieuwe dingen ontdekken. Het is dé periode om wat nieuws uit te proberen of na te denken wat je later nou écht graag zou willen doen. Al met al, een jaar die niemand je kan afnemen! Wat ga je nou doen? Dat ligt aan jou. Heb jij ervaring of een passie voor de horeca? Dan zullen wij jou helpen om een geschikte werkplek en een geschikte functie voor je te vinden. Liever in de housekeeping of in de keuken? Geen probleem, wij vinden voor jou de ideale plek.

Je gaat werken bij

Een #workingholiday op Texel is de droom. Je bent dichtbij, maar toch ver weg met de ruimte en vrijheid om te doen wat je wil. Het strand bij de Koog is gigantisch, de kroegjes en clubs in West zijn fantastisch, shopt tot je dropt in Den Burg en feest tot de zon opkomt in
De Koog. Dat lijkt je wel leuk? Komt goed uit, want Temptation Island is looking for you!

FACTS: 20 minuten varen, 30 kilometer strand, 7 dorpen, 8 musea.

· Surfwalhalla (check http://surfvillage.nl/)
· Grootste partyeiland
· Skuumkoppe biertjes
· Sommeltjespop
· Klimbos Klimdaris

Het werken op de eilanden is onvergetelijk door alle activiteiten die je naast je werk kan doen. Denk aan sporten zoals leren kitesurfen of surfen. Of ga liever genieten van de zon op het strand en blijf lekker hangen tot je de zon ziet ondergaan. Al met al, genoeg te zien en te beleven. Bang om alleen te zijn? Dat hoeft niet! Zekers te weten dat jou collega's met jou mee gaan op avontuur!

Wat bieden wij je aan

  • Bij ons kun je terecht om jouw ideale werkplek te vinden
  • Wij helpen jou vanaf het begin tot aan het eind (en dat zal pas zijn nadat jij het eiland hebt verlaten)
  • Je kan ons altijd bereiken via de telefoon, Skype of per Whatsapp.
  • Wij hebben de jarenlange ervaring dat wij weten wat jij meemaakt en jou daarin begeleiden
  • De heen en terugreis wordt door ons vergoedt
  • Ook huisvesting gaan we voor jou regelen (afhankelijk van je werkplek of je ervoor een kleine vergoeding moet betalen)
  • Wekelijks kun jij je salaris verwachten
  • Verwacht een onvergetelijke tijd
  • Maak vrienden voor het leven

Wat vragen we van je

  • jij staat open voor een onvergetelijke tijd
  • en niet evenmin belangrijk, je bent hiervoor ook beschikbaar

Salarisindicatie

Afhankelijk van functie, ervaring en leeftijd kun je tussen de € 8,00 en € 12,50 verwachten.

Locatie

Den Burg

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Adres
Den Burg, Den Burg
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Texel
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 02-03-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl