Zonnepanelenmonteur (leerling)

Introductie

Per direct hebben wij een werkplek beschikbaar voor een leerling zonnepanelenmonteur. Interesse? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als Zonnepanelenmonteur (leerling)

Als leerling zonnepanelen monteur wordt je intern opgeleid door een professional tot een zelfstandig werkend monteur.

Naast het installeren van zonnepanelen houd je je bezig met de uitvoering van aanpassingen aan- en in de meterkast. Het installeren van omvormers, kabels leggen, het plaatsen en aansluiten van de zonnepanelen op het dak en verhelpen van storingen behoren ook tot jouw takenpakket.

Je gaat werken bij

Het zonnepanelen bedrijf zit in Assen en is opzoek naar jongens die interesse hebben om het vak te leren. Het is een gezellig bedrijf die veel met jonge professionals samenwerken.

S ochtends samen de dag starten met koffie en ook de klus af sluiten. Je werkt in teamverband aan mooie projecten op het gebied van duurzame energie met de focus op zonnepanelen. Veilig werken is enorm belangrijk in het bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris conform CAO
  • Salaris wordt wekelijks uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 km
  • Je hebt een afwisselende baan met kans op een vast contract

Wat vragen we van je

  • Je hebt affiniteit met techniek
  • Je durft op hoogtes te werken
  • Je bent leergierig en gemotiveerd
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat (of bereid deze te behalen via JIJ uitzendbureau)
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B

Salarisindicatie

Tussen de €1750 - €2100 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 01-07-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-09-2020
inScheemda
18-09-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl