Administratief medewerker (16 uur p/w)

Reageer nu!

Introductie

Wij zijn per direct op zoek naar een administratief medewerker voor 16 uur per week!

Heb jij relevante werkervaring als administratief medewerker en verstand van Social Media? Solliciteer dan of neem rechtstreeks contact op met Inge via: 050-547 0050.

Wat ga je doen als administratief medewerker?

Jij bent zelfstandig verantwoordelijk voor de gehele administratie binnen het bedrijf. Zo houd jij je bezig met het controleren en opmaken van facturen en maak je offertes. Ook hou je de social media van het bedrijf up-to-date. Jij hebt (veel) relevante werkervaring met Social Media want deze houd jij up-to-date. Naast het bijhouden van Facebook en LinkedIn zet jij een Instagram account op, schrijf je teksten als geen ander en plaats je wekelijks een leuke post!

Je gaat werken bij

Onze klant is een ervaren en veelzijdig partner in groen. Zij halen het onderste uit de kan voor particulieren, bedrijven, overheden, scholen, kinderdagverblijven en andere opdrachtgevers. De werkzaamheden variëren van tuinontwerp en tuinaanleg tot en met terreinonderhoud en boomverzorging.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €13,40 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding
  • Pensioenopbouw
  • Opbouw vakantiedagen en vakantiegeld
  • Baan voor 16 uur per week die je gemakkelijk kan combineren met een eventuele andere baan
  • Gezellige collega's

Onderstaande is vereist:

  • Relevante werkervaring als administratief medewerker
  • Ervaring met het werken met Social Media
  • Beschikbaar voor 16 uur per week
  • Woonachtig in Groningen of nabije omgeving

Salarisindicatie

Salaris €13,40 bruto per uur

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Administratief/ Financieel
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl