Allround metaalbewerker

Introductie

Ben jij een allround metaalbewerker? Dan zoeken wij jou!

Heb je vragen over deze vacature? Neem dan gerust contact op!

barbara@jij-uitzendbureau.nl | 0596-542504

Wat ga je doen als Allround metaalbewerker

Als allround metaalbewerker bestaan jouw werkzaamheden o.a. uit:

  • het bewerken van metaalconstructies
  • zagen en frezen met moderne CNC gestuurde machines
  • lassen MIG/MAG en Tig
  • realiseren van interieurbouwprojecten

In deze allround functie krijg je te maken met alle bovengenoemde werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een familiebedrijf met een lange historie. Het werd in 1944 opgericht door timmerman Lammert. Nu, na meer dan 70 jaar van groei en ontwikkeling, is het bedrijf een toonaangevende en gerespecteerde speler in de Nederlandse interieurbouw en winkelinrichting – en is het nog steeds een familiebedrijf.

Alles wat ze doen is gericht op één doel: de wensen van de klanten tot in detail waarmaken. Ze produceren alle interieurelementen exact in de vormen, kleuren en maatvoering die de opdrachtgever en de architect voor ogen hebben. Eventueel inclusief de benodigde accessoires. Zodat elke klant verzekerd is van een uniek, eigen interieur.

Ze beschikken over zeer uitgebreide productiefaciliteiten voor de bewerking van hout, metaal en glas. Hierdoor kunnen ze vrijwel elk interieurelement op maat produceren. Bij onze opdrachtgever geldt dan ook: maatwerk is standaard.

Wat bieden wij je aan

  • Informele werksfeer bij een familiebedrijf
  • Ontplooiingsmogelijkheden
  • Fietsplan en bedrijfsfitness
  • Wekelijkse uitbetaling van je salaris

Wat vragen we van je

  • MBO werk- en denkniveau
  • Je bent bereid om in een 2-ploegendienst (vroeg-laat) te werken
  • Je hebt gevoel voor kwaliteit

Salarisindicatie

€2100 - €2500 bruto per maand

Locatie

Tynaarlo

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl