Allround timmerman

Nieuw

Introductie

Gezocht een handige man of vrouw met ervaring als timmerman! Ben je woonachtig in de omgeving van Delfzijl en op zoek naar een nieuwe uitdaging? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als Allround timmerman

Het is een klein bouwbedrijf die voornamelijk gespecialiseerd is met verbouw, renovatie, nieuwbouw en bevingsschade. Je gaat werken met vakmensen. Het bedrijf heeft leuke opdrachten met name in de nieuwbouw.

Je gaat werken bij

Het bouwbedrijf is een veelzijdig aannemersbedrijf dat werkzaamheden uitvoert op het gebied van verbouw, renovatie, herbestemming en ook nieuwbouw.

Zij voeren opdrachten uit voor zowel zakelijke opdrachtgevers als particulieren. Geen klus is ons te groot of te klein.

Wat bieden wij je aan

  • BPF bouw pensioen
  • 25 vakantiedagen
  • 20 ADV-dagen of een bruto ADV vergoeding
  • Wekelijkse en punctuele loonbetaling
  • Reiskostenvergoeding op basis van gereden kilometers
  • Werk met specialisten op restauratiegebied
  • Ervaring opdoen over bouwstijlen en bouwmethoden van vroeger
  • Werk in een klein team bij een gezond en leuk bedrijf

Wat vragen we van je

  • Je hebt een relevante bouwopleiding voltooid
  • Ervaring in de bouw opgedaan als timmerman, leerling-timmerman of in een andere functie
  • De bereidheid om het vak van restauratie-timmerman te leren
  • Rijbewijs B en eigen vervoer
  • VCA (is een pré)

Salarisindicatie

Tussen de €1850 - €2350 bruto per maand

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl