Allround timmerman

Reageer nu!

Introductie

Ben jij graag aan het klussen? Weet jij hoe je nauwkeurig houten constructies in elkaar zet? Dat is mooi, dan is allround timmerman een mooie uitdaging voor jou!

Wat ga je doen als Allround timmerman

Als allround timmerman ga je deuren, vloeren, kozijnen en daken repareren en monteren. Vervolgens een bouwtekening bestuderen en tekeningen bekijken om vervolgens het daadwerkelijke timmerwerk uit voeren. Dit bestaat uit het bepalen van de afmetingen en daarna het op maat zagen of brengen van houten platen of balken afhankelijk van het materiaal dat nodig is.

In de ochtend begint de dag met een bak koffie. Met collega´s bespreek je het project voor komende tijd. Vervolgens ga je op pad met collega´s om de klus te klaren. Elke dag is anders met een andere klus. Onderhoud en renovatie zijn vaak belangrijk.

Je gaat werken bij

Je gaat als allround timmerman aan de slag voor een bouwbedrijf in de regio Hoogeveen. Het bouwbedrijf is een midden klein bedrijf waarbij iedereen elkaar kent en er is een platte bedrijfscultuur. Dat wil zeggen iedereen is gelijkwaardig en werkt aan hetzelfde doel. Een gezellige werksfeer naast het harde werken is belangrijk. Professioneel en vakkundig personeel is waar het bouwbedrijf voor staat en naar opzoek is. Ben jij een harde werker die graag aan de weg timmert? Recht toe, recht aan? Dan pas jij binnen dit mooie bouwbedrijf!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform bouw cao tussen de €15,- en 18,- bruto per uur afhankelijk van ervaring
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 c/km
  • Werkkleding van het bouwbedrijf in Hoogeveen
  • In overleg optie bedrijfsbus mee van opdrachtgever
  • Gezellig team van collega's
  • Heel veel werk (hopelijk past dit in je agenda)

Wat vragen we van je

  • Werkervaring tussen de 1 en 3 jaar in een vergelijkbare functie
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Een opleiding in de richting van timmerman
  • In bezit van eigen handgereedschap

Salarisindicatie

Salaris is tussen de €15,- en 18,- bruto per uur en per maand €2500 - €3000

Locatie

Hoogeveen

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 21-09-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl