Assistent hovenier

Introductie

Heb jij groene vingers en vind jij het heerlijk om in de tuin te werken? Wij zijn op zoek naar een assistent hovenier! Het vak wordt je geleerd door een ervaren hovenier.

Wat ga je doen als Assistent hovenier

Samen met een ervaren hovenier draag je zorg voor het aanleggen en onderhouden van zowel particuliere als bedrijfstuinen. Je helpt mee met de bestrating van terrassen, het snoeien van planten, schoffelen en alle voorkomende werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een allround hoveniersbedrijf. Het bedrijf bestaat sinds 2003 en is uitgegroeid tot een succesvol bedrijf met een goede reputatie in de regio. Je kan er terecht voor de totale dienstverlening als het gaat om tuinwerk: tuinontwerp, tuinrenovatie, aanleg, beplanting en onderhoud. Het is een creatief bedrijf met veel ervaring! Naast het hoveniersbedrijf heeft het bedrijf ook een boomkwekerij en een tuincentrum.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime baan (32 tot 40 uur per week)
  • Salaris is op basis van het hoveniers CAO
  • Je kan zelf kiezen of je per week, 4 weken of maand uitbetaald krijgt
  • Reiskostenvergoeding
  • Je werkt van maandag t/m vrijdag
  • In de buitenlucht werken
  • Doorgroeimogelijkheden
  • Als je een BBL opleiding richting hovenier wil volgen, betaald&begeleiden wij jou in dit traject

Wat vragen we van je

  • Je hebt affiniteit met groenvoorziening
  • Een rijbewijs B
  • Woonachtig in de omgeving van Leek

Salarisindicatie

€ 10.95 bruto per uur.

Locatie

Leek

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 01-07-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-06-2020
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl