Assistent isolatiemonteur

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Ter ondersteuning van onze ervaren monteur zoeken wij een assistent isolatiemonteur. Kom jij ons versterken?

Heb je vragen over deze vacature?
Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Assistent isolatiemonteur

Als assistent isolatiemedewerker ben jij de rechterhand van de isolatiemedewerker. Jullie zijn het visitekaartje van het bedrijf!
Samen zorgen jullie voor kwaliteit.

  • Je leert isolatiewerkzaamheden professioneel en vakkundig uit te voeren
  • Je volgt moeiteloos instructies op van de ervaren monteur
  • Je staat klanten te woord
  • Je werkt op hoogte en in krappe kruipruimten
  • Je hebt wisselende werkplekken
  • Je kunt zowel zelfstandig werken als in teamverband

Je werkt van maandag t/m vrijdag 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Je komt te werken in een jong en hecht team met onderling prettige, informele werksfeer waar respect voorop staat. Het bedrijf is sterk groeiend en daardoor is er ruimte om jezelf te ontplooien. Inzet, betrouwbaarheid en loyaliteit wordt binnen de organisatie beloond.

Het bedrijf houd zich bezig met spouwmuurisolatie, vloerisolatie, en dakisolatie. Ben je benieuwd naar de lopende projecten? Daar kunnen wij je tijdens het kennismakingsgesprek meer over vertellen.

Wat bieden wij je aan

  • wekelijkse uitbetaling van je salaris.
  • Vakantiedagen en vakantiegeld
  • Fulltime dienstverband
  • mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling;
  • afwisselende werkzaamheden en werkplekken;
  • Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling;
  • Jaarlijks ontvang je een goed gevuld kerstpakket;

Wat vragen we van je

  • VCA certificaat
  • Rijbewijs B
  • Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband
  • In goede beheersing van de Nederlandse taal
  • MBO werk- en denkniveau
  • Enige werkervaring in de bouwsector

Salarisindicatie

€2253,33 - €2600,00 bruto per maand.

Locatie

Zuideind

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl