Badkamer monteur

Nieuw

Introductie

Wij zijn dringend op zoek naar ervaren badkamermonteurs. Het betreft een zelfstandige functie met een zeer afwisselend takenpakket.

Wat ga je doen als Badkamer monteur

Je bent o.a. verantwoordelijk voor:
  • Installatiewerkzaamheden E&W bij met name renovatie- en nieuwbouw van badkamers;
  • Het op- en verbouwen van opstellingen en toestellen;
  • Het afmonteren van sanitair, plafonds en alle andere voorkomende installaties

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een allround en gespecialiseerd installatiebedrijf. In de afgelopen 15 jaar hebben ze een grote klantenkring van particulieren, kleine en middelgrote bedrijven opgebouwd.

Wat bieden wij je aan

  • Uitzicht op een vast dienstverband;
  • Fulltime dienstverband;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Een goed salaris!
  • Fijne werksfeer met leuke uitjes;
  • Je salaris wordt wekelijks uitbetaald.

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de sanitair, installatie, of timmerbranche bij met name renovatie- en verbouwprojecten;
  • Collegiale en flexibele instelling;
  • Goede communicatieve vaardigheden;
  • Een rijbewijs B;
  • Fulltime beschikbaar en woon je in straal van 50 km binnen Stadskanaal.

Salarisindicatie

€2500 - €3200 per maand

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Adres
Stadshart 3, 9501 SV Stadskanaal
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 06-07-2020
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl