Barman

Nieuw

Introductie

Wij zijn per direct op zoek naar een barman voor een vakantiepark aan het Bergumermeer.

Wat ga je doen als Barman

Jij bent verantwoordelijk voor het bereiden en serveren van dranken en doet zelf ook al het voorbereidend werk. Hiermee wordt bedoeld dat de bar continue bevoorraad is en zorg je ervoor dat jij je werkplek schoon houd. Samen met je team in de bediening zorg je voor een gezellige, vriendelijke, open sfeer waar gasten zich thuis voelen.

Je gaat werken bij

Het leuke vakantiepark Bergumermeer, een echt familiepark met strand, restaurant en vele voorzieningen. Het personeel bestaat uit een vast team met daarbij seizoen medewerkers. Uiteraard ligt het park aan het Bergumermeer, een meer ontstaan in de ijstijd en ideaal voor watersport en sportvisserij. Het park is dit seizoen al behoorlijk volgeboekt, zoals het nu lijkt blijft heel Nederland dit jaar in eigen land!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in een natuurlijke omgeving;
  • Functie voor langere periode;
  • Werken met een gezellige groep;
  • Wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren;
  • Salaris conform het horeca CAO*

Wat vragen we van je

  • Enige werkervaring als barkeeper;
  • Woonachtig in de omgeving Burgum; ( Of in het bezit van eigen vervoer)
  • Flexibel inzetbaar;

Salarisindicatie

€8,-/ €11,- Afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Locatie

Sumar

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Solcamastraat 30, 9262 ND Sumar
Vakgebied
  • Wadden
  • Horeca
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Friesland
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
22-09-2022
inGroningen
22-09-2022
inLeeuwarden
22-09-2022
inDrachten
22-09-2022
inGroningen
22-09-2022
inAssen
22-09-2022
inStadskanaal

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl