Bediening medewerker Texel

Reageer nu!

Introductie

Wil jij werken op het mooie Texel? Voor het Torenrestaurant op Texel zijn wij op zoek naar bedieningsmedewerkers voor aankomend seizoen.

Wat ga je doen als Bediening medewerker Texel

Als medewerker bediening ontvang je gasten, neem je bestellingen op en serveer je de drankjes en gerechten uit. Samen met jouw collega's zorg je ervoor dat gasten een unieke beleving hebben en niets tekort komen. Je bent het gezicht van het restaurant. Daarom is het ook belangrijk dat je een goed gevoel voor humor hebt en een brede glimlach.

Je gaat werken bij

Het Torenrestaurant is een gezellig familierestaurant op Texel onder het licht van de vuurtoren in De Cocksdorp gelegen in het noordelijke puntje van het eiland, met uitzicht op het breedste strand van Texel. Het restaurant heeft een uitgebreide menukaart waar mensen uitgebreid kunnen tafelen of genieten van een snelle, makkelijke hap. Verse producten staan hier centraal.

Wat bieden wij je aan

Doordat wij alles voor je regelen hoef jij alleen nog maar je koffer in te pakken.
Je kunt het volgende verwachten:

  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen;
  • Er wordt een goede fooi verdeling gehanteerd;
  • Huisvesting wordt voor je geregeld;
  • De kosten voor de heen- en terugreis worden volledig door ons vergoedt;
  • Bij vragen tijdens jou avontuur kun jij altijd bij ons terecht;

Wat vragen we van je

  • Je hebt interesse in de horeca;
  • Je bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd om nieuwe dingen te leren;
  • Je bent representatief, gastvrij en sociaal;

Salarisindicatie

Afhankelijk van functie, ervaring en leeftijd kun je tussen de €7,00 en €12,00 bruto verwachten.

Locatie

Texel

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Adres
Vuurtorenweg 189, 1795 LL De Cocksdorp
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
Locatie
  • Texel
  • Waddeneilanden
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-02-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl